Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειμαστε γρηγοροι εμεις στην Ελλαδα! :P

 

Εκει δεν εχει βγει ακομα?

 

Τελικά βγήκε ρε, απλά εγώ δεν το είχα πάρει ακόμα χαμπάρι :Ρ Ωραία, ξέρω τι θα πάω να δω την Τρίτη που είναι μισή τιμή το εισητήριο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crazy, Stupid, Love

 

Καλο για το ειδος του με αρκετα καλες ερμηνειες - ειδικα ο Καρελ.

 

 

5/10

 

Κι εγω πηγα προετοιμασμενος για πατατα αλλα μια χαρα ητανε!Βαλε ενα 6αρακι ρε ανθρωπε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crazy, Stupid, Love

 

Καλο για το ειδος του με αρκετα καλες ερμηνειες - ειδικα ο Καρελ.

 

 

5/10

 

Ναι οντως, γιατι τοσο αυστηρος με το συγκεκριμενο? Εδω κυκλοφορουν αλλα και αλλα σε αυτες τις κατηγοριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω

Εγραψα παραπανω

 

Ναι οντως, γιατι τοσο αυστηρος με το συγκεκριμενο? Εδω κυκλοφορουν αλλα και αλλα σε αυτες τις κατηγοριες...

Δεν ειμαι πολυ της κωμδωδιας και ειδικα της emotonial/comedy/γλυκιας/πικρης κωμωδιας

Οποτε το 5/10 ειναι για καλο για μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crazy, Stupid, Love

 

Υπόθεση= κλασσική αμερικανια,οπου στο τελος όλοι ειναι χαρούμενοι και ο δρακος ψόφιος(κεβιν μπεικον).= 0

 

Καρελ=κλασσικός ρόλος,ήμικαθυστερημένου αλλα καλού ανθρώπου,γιατι οπως και να το κάνουμε οι έξυπνοι άνθρωποι.......

 

τζουλιαν μουρ,ραιαν σκοσλινγκ= και όμορφοι και έξυπνοι κι απ'ολα αλλα κατι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της δανιμαρκιας...Ο ενας γαμάει οτι βρει,η αλλη ρίχνει κερατο στον Ιησού χριστο,θεού υιο σωτήρα,φωστήρα λαστ γιαρ,βεβαια στο τελος,επειδη το εργο ειναι κλασσική αμερικανια,ΗΛΘΕ Η ΕΞΙΛΕΩΣΗ ΤΩΝ ΑΜΑΡΤΟΛΩΝ!!!

 

Η εμμα πέτρα δε κατάλαβα γιατι έπαιζε και οι υπόλοιποι του έργου,τι ήθελε να βαλει και μια ανατροπή στο σενάριο ο υποθεσοσυγγραφεας;

 

Τελος πάντων,η ταινία ηταν για κλωτσιές,το να παίζω inotia3,το βρήκα πιο ενδιαφέρον.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crazy, Stupid, Love

 

Υπόθεση= κλασσική αμερικανια,οπου στο τελος όλοι ειναι χαρούμενοι και ο δρακος ψόφιος(κεβιν μπεικον).= 0

 

Καρελ=κλασσικός ρόλος,ήμικαθυστερημένου αλλα καλού ανθρώπου,γιατι οπως και να το κάνουμε οι έξυπνοι άνθρωποι.......

 

τζουλιαν μουρ,ραιαν σκοσλινγκ= και όμορφοι και έξυπνοι κι απ'ολα αλλα κατι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της δανιμαρκιας...Ο ενας γαμάει οτι βρει,η αλλη ρίχνει κερατο στον Ιησού χριστο,θεού υιο σωτήρα,φωστήρα λαστ γιαρ,βεβαια στο τελος,επειδη το εργο ειναι κλασσική αμερικανια,ΗΛΘΕ Η ΕΞΙΛΕΩΣΗ ΤΩΝ ΑΜΑΡΤΟΛΩΝ!!!

 

Η εμμα πέτρα δε κατάλαβα γιατι έπαιζε και οι υπόλοιποι του έργου,τι ήθελε να βαλει και μια ανατροπή στο σενάριο ο υποθεσοσυγγραφεας;

 

Τελος πάντων,η ταινία ηταν για κλωτσιές,το να παίζω inotia3,το βρήκα πιο ενδιαφέρον.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

Τα χεις παιξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα οτι θα κάτσει κάποιος να το διαβάσει ολόκληρο!

 

 

 

 

 

Θενξ!!!

 

Αποσπασματικα το διαβασα :P Κατι 0 απο την μια και κραξιματα για τον καθενα απο την αλλη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσπασματικα το διαβασα :P Κατι 0 απο την μια και κραξιματα για τον καθενα απο την αλλη...

 

Μου τη δινουν οι ηθοποιοι που μετέχουν σε ταινίες μονο για να βγάλουν κανα πακέτο τσιγάρα,με το που γίνονται τρεντι και ο γκοσλινγκ μολις προστέθηκε σε αυτους.

 

 

Χτίσε ενα προφιλ ρε φιλε,γίνε ηθοποιός μεγας και τρανός και μετα παίξε και σε κανα 2 μαλακιουλες επειδή δεν ειχες τι να κάνεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...