Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να πω την αμαρτια μου.προσωπικα ουτε το 1ο το hangover με τρελανε.παρολο που πολλοι λενε ταινιαρα,η καλυτερη κωμωδια ever κτλ εμενα δεν μ ενθουσιασε τοσο.καλη κωμωδια αλλα μεχρι εκει,εχω δει και πολυ καλυτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να πω την αμαρτια μου.προσωπικα ουτε το 1ο το hangover με τρελανε.παρολο που πολλοι λενε ταινιαρα,η καλυτερη κωμωδια ever κτλ εμενα δεν μ ενθουσιασε τοσο.καλη κωμωδια αλλα μεχρι εκει,εχω δει και πολυ καλυτερες.

Πριν δω το 1 νόμιζα πως θα ειναι μια ακόμα χαζόκωμωδία σαν το CSL ας πούμε,μετα ομως,βλέποντας οτι παιζει και ο κουπερ,ειπα να του δώσω μια ευκαιρία και με εξέπληξε ευχάριστα.

 

 

Πάντως αν δεις τις χολιγουντοκωμωδιες των τελευταίων ετων,νομίζω οτι η συγκεκριμένη ξεχωρίζει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι captain america και αμερικανικες υπερπαραγωγες

Crazy, Stupid Love 100/10

ηταν πολυ καλη ταινια, παρα πολλες σκηνης που θα ηθελα να σχολιασω, πολυ γελιο ξεραθηκα σε καποια σημεια

απλα ταινιαρα. τετοιες ταινιες τις καταλαβαινεις απο το εξωφυλλο και απο τον τιτλο οπως το love and other drugs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι captain america και αμερικανικες υπερπαραγωγες

Crazy, Stupid Love 100/10

ηταν πολυ καλη ταινια, παρα πολλες σκηνης που θα ηθελα να σχολιασω, πολυ γελιο ξεραθηκα σε καποια σημεια

απλα ταινιαρα. τετοιες ταινιες τις καταλαβαινεις απο το εξωφυλλο και απο τον τιτλο οπως το love and other drugs

 

 

Αφησες το modern warfare και το εριξες στις ρομαντικες κομεντι? Χμμμμ... ή πυρετο εχεις ( δεν εξηγειται αλλιως τετοια στροφη ) ή ειναι οντως πολυ καλη ταινια! Θα την δω και θα ενημερωσω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rab Ne Bana Di Jodi

 

Bollywood στα καλά του.

 

Χωρίς να ξεφεύγει από τη νόρμα αλλά με σωστές αναλογίες ρομάντζου, κωμωδίας και χορού

με κέρδισε ως θεατή.

 

 

Συμφωνούμε.Το είδα κ γω λογο του συντρόφου και είναι πολύ ωραία από όλες τις απόψεις καθώς κ σεναριακά μου άρεσε.Γενικά όπου παίζει ο Khan είναι ψιλο εγγύηση για Bollywood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφησες το modern warfare και το εριξες στις ρομαντικες κομεντι? Χμμμμ... ή πυρετο εχεις ( δεν εξηγειται αλλιως τετοια στροφη ) ή ειναι οντως πολυ καλη ταινια! Θα την δω και θα ενημερωσω :D

 

ειδαμε και σενα που εισαι ολη την ωρα μεσα mw2

καμενε rpg player. κοιτα που καταντησαμε, να μιλαμε σε ενα forum....

και για να μην βγω εκτος θεματος η ταινια ειναι πολυ ωραια και αν γινετε δες την με τον φιλαρακο σου μπας και μαθει πως να βγαζει γκομενες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το eat pray love βλεπετε ή τζαμπα μου το φερνει ο θειος;

το imdb του εχει βαλει 5.2

 

απο τις πιο βαρετες ταινιες που εχω δει... και ειμαι και πολυ υπομονετικος γενικα. ειναι και 2.5 ωρες... ενω το ολο κλου το γυρναγανε σε 1.30 ωρα ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τις πιο βαρετες ταινιες που εχω δει... και ειμαι και πολυ υπομονετικος γενικα. ειναι και 2.5 ωρες... ενω το ολο κλου το γυρναγανε σε 1.30 ωρα ανετα.

 

και εγω νομιζα οτι αξιζε...

τεσπα δεν θα κατσω να χαραμισω 2.30 ωρες απο την ζωη μου εχω καλυτερα πραγματα να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο Imdb βλεπω τωρα οτι παιρνει 7.4. Ουτε καν το κλασσικο 6αρακι που παιρνουν σημερα ολες οι μουφες, αλλα πανω απο 7 πλεον. Σε λιγο θα αρχισουν και 8αρια σε εμπορικες ταινιες.

 

Μαλλον απο δω και βερα θα βλεπω μονο ανεξαρτητες κοινωνικο-δραματικες ταινιες και ας ψυχοπλακωνομαι με το περιοχμενο και την αληθεια τους. Τελος μπουχτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...