Προς το περιεχόμενο

Identify the screenshot - Βρες ποιό παιχνίδι είναι - Topic v1


doitjustdoit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, SeXBOX είπε

Αν υπονοείς ότι ΕΓΩ googlαρα την εικόνα... και μόνο να το υπονοείς εγώ ΔΕΝ ξανά συμμετέχω στο παιχνίδι. "Μη τον είδατε τον Παναγή"

Δεν υπονοεί κανείς κάτι, απλά είναι πολύ συνηθισμένο λάθος με τις εικόνες που το κάνουμε όλοι. Ούτε βάζει κανείς πιπέρι στο στόμα κανενός αν έψαξε στο google, απλά για να γίνει η ζωή μας λίγο πιο δύσκολη υπήρξε μια υπενθύμιση να προσέχουμε. Μην αρπαζόμαστε χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 minutes ago, Tobajara said:

υπήρξε μια υπενθύμιση να προσέχουμε.

Δε θέλω να αρπαχτώ με κανέναν, απλά δεν μου άρεσε η χρονική στιγμή που διάλεξε να κάνει αυτή την "υπενθύμιση". Κι εγώ καμιά φορά googlαρω αν δεν ξέρω κανένα αλλά δεν απαντάω ποτέ, το συγκεκριμένο το έπαιζα σε demo στο ps1. Τέλος πάντων, δεν θέλω κανένας να μου απολογηθεί για τιποτε... απλά εγώ ξενέρωσα και δε θέλω να συνεχίσω στο παιχνίδι και εδώ κλείνει η υπόθεση. Καλύτερα να εστιαστείτε στην συνέχεια παρά να κολλήσετε σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SeXBOX είπε

Αν υπονοείς ότι ΕΓΩ googlαρα την εικόνα... και μόνο να το υπονοείς εγώ ΔΕΝ ξανά συμμετέχω στο παιχνίδι. "Μη τον είδατε τον Παναγή"

Οχι εσενα βρε, αλλωστε οσοι παρακολουθουν το topic γνωριζουν οτι εισαι παλια σειρα και εχεις παρα πολλες γνωσεις/εμπειριες!!!

Μιλουσα γενικα!!! Πολλοι το κανουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Sartiv said:

Οχι εσενα βρε, αλλωστε οσοι παρακολουθουν το topic γνωριζουν οτι εισαι παλια σειρα και εχεις παρα πολλες γνωσεις/εμπειριες!!!

Μιλουσα γενικα!!! Πολλοι το κανουν...

Ok! Sorry για τον τρόπο που έγραψα αλλά(όχι ότι με δικαιολογεί) είμαι πολύ τσιτωμένος αυτές τις μέρες λόγο προσωπικών θεμάτων και ξεχνιέμαι εδώ. My apologies! 🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τυχόν και αποχωρήσεις από το θρεντ γιατί θα σε κλείσω σε ένα δωμάτιο, χωρίς πόρτα, να παίζεις παιχνίδια του 2018 και μόνο 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SeXBOX είπε

Ok! Sorry για τον τρόπο που έγραψα αλλά(όχι ότι με δικαιολογεί) είμαι πολύ τσιτωμένος αυτές τις μέρες λόγο προσωπικών θεμάτων και ξεχνιέμαι εδώ. My apologies! 🙏

Προς Θεου μη ζητησεις συγγνωμη. Οντως οπως το εγραψα, φαινοταν οτι υποννοουσα για σενα. Σορρυ εγω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, SeXBOX είπε

Ok! Sorry για τον τρόπο που έγραψα

 

3 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Προς Θεου μη ζητησεις συγγνωμη. Οντως οπως το εγραψα, φαινοταν οτι υποννοουσα για σενα. Σορρυ εγω!

hUNAo.jpg

;) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Tobajara είπε

Ωραία, και τώρα που ξαναγίναμε φίλοι όλοι μαζί βάζω αυθαίρετα κάτι εύκολο για να ρολάρουμε :)

iuiuiuiu.jpg.72bb6cf8e0059cdfe988afd4d1e4e716.jpg

Σειρα ειχε ο Killik που ποσταρε κιολας την περασμενη σελιδα.

edit: βασικα τωρα ειδα οτι δεν ηταν "ακριβως" η σειρα του... :)

Επεξ/σία από Sartiv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Sartiv said:

Σειρα ειχε ο Killik που ποσταρε κιολας την περασμενη σελιδα.

edit: βασικα τωρα ειδα οτι δεν ηταν "ακριβως" η σειρα του... :)

Δίνω σειρά στον Killik, ούτως η άλλως δεν εχω κάτι να βάλω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αν σας πω ξεχασα απο ποιο παιχνιδι ειναι η φωτο που εβαλα; :D

βρειτε την φωτο του Tobajara και βαλτε οτι θελετε.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προχωράμε με αυτό του Tobajara, είναι αν δεν κάνω λάθος το Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, της υπέρτατης Troika Games (βλ. Vampire: The Masquerade - Bloodlines) :P 

Αυτό του Killik δεν έχω πραγματικά ιδέα ποιό είναι, any ideas; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...