Προς το περιεχόμενο

Identify the screenshot - Βρες ποιό παιχνίδι είναι - Topic v1


doitjustdoit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2nd Hint

Ασυνήθιστο σύστημα level up. Ανεβαίνεις level όταν πιάσεις προκαθορισμένο νούμερο xp points, αλλά μπορείς ανά πάσα στιγμή να αγοράσεις skills και attributes με όσα xp points σου απομένουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ultima 9? (λέμε τώρα...)

 

Τσου!

 

Θα περιμένω να ποστάρουν και οι θαμώνες του thread, γιατί μπορεί να μην το έχουν δει. Αν δεν το βρει κανείς ούτε μέχρι τότε, αν θέλετε το παίρνει το ποτάμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πράγματι, μια γρήγορη επίσκεψη στον Γούγλη, δείχνει ότι είναι το Dungeon Lords. Οπότε ο Kinq1 το βρήκε. :P

 

Δεν το έχω παίξει ποτέ, καλό είναι;

 

edit: Γιατί έγραψα 2 φορές το πράγματι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dungeon lords

 

Βάλε παιχταρά μου!!!!

 

 

Πράγματι, μια γρήγορη επίσκεψη στον Γούγλη, δείχνει ότι είναι το Dungeon Lords. Οπότε ο Kinq1 πράγματι το βρήκε. :P

 

Δεν το έχω παίξει ποτέ, καλό είναι;

 

Πριν λίγο καιρό το άρχισα, γι'αυτό δεν έβαλα δικό μου screenshot. Προς το παρών μου αρέσει. Έχει πολύ dungeon crawling, έχω φτάσει lvl5 και ακόμα δεν έχω πάρει ούτε 1 quest:-) Οι φαν των action-RPG θα γουστάρουν. Μέτρια γραφικά. Λίγες επιλογές σε races και classes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hexenlord κέρδισες! Είναι πράγματι το Aquanox! Το είχα πάρει bundle μαζί με την κάρτα γραφικών nVidia Riva TNT2 Ultra πριν από μερικά χρόνια. Πόσταρε το δικό σου screenshot τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...