Προς το περιεχόμενο

Νεο παιχνιδι στο Allou Fun Park


iced

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολοις και χρονια πολλά!!! Ηθελα να ρωτησω αν πηγε κανενας στο Alou να κανει το νεο παιχνιδι, sky diving νομιζω...

 

Αν πήγατε πως σας φανηκε και ποσα φράγκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα, δεν ξέρω πόσο πάει βέβαια. Ο τύπος που έκανε δεν μπορούσε να σηκωθεί ιδιαίτερα (τον κρατάγανε κιόλας). Πρέπει να ήταν η πρώτη του φορά, με δυσκολία πάντως ήταν στο ένα μέτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι 30 ευρω για 9 λεπτα περιπου 4' στην αρχη και 5' την δευτερη. σε ντυνουν με ειδικη στολη και σε κραταει ο εκπαιδευτης. Δεν πετας πολυ ψηλα 3 μετρα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιός ξέρει πόσα καίει η τουρμπίνα... πόσο έχει συντήρηση.. πόσα πέρνουν οι υπάλληλοι και πόσα δίνουν σε διαφήμιση, ασφάλειες, λοιπά έξοδα.. 30 δεν είναι και άσχημα για κάτι που δεν κάνεις παρά 1-2 φορές στη ζωή σου... μη πω καμία φορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έφτασα έξω ακριβώς απτη σφαίρα ..αλλά.. ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ!!! :)... είχε μπεί φίλος μου στην κρήτη και το στομάχι του έφτασε στους αστραγάλους! και έχω κάνει bungy 2 φορές τρομάρα μου.. ίσως να με έβαλε σε σκέψεις το οτι εκείνο το βράδυ είδα κάτι τεχνικούς του αλλού να μαστορεύουν το σφυρί που γυρνάει γύρω γύρω και έλεγαν οτι θα ανοίξει πάλι σύντομα... και είπα αν γίνει καμιά στραβή με βλέπω να πετάω πάνω απτον σαρωνικό με τη σφαίρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο κρύο τη λεει οταν πετας?

 

το δαγκώνεις?

 

οταν πετας με 6 φορες η επιταχυνση της βαρυτητας το τελευταιο που σε νοιαζει ειναι το κρυο!! (παντος το 4G που εχω κανει το ξαναεκανα αλλα τωρα δεν ξερω να παω ή να μην παω????)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όταν εκεί που ο άλλος είναι στον αέρα, κάνει διακοπή η ΔΕΗ... τι γίνεται τότε; Βλέπω την διαφήμιση στην τηλεόραση και είναι η πρώτη απορία που έχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...