Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση Υψίφωνου οπέρας...


antreaslam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μη γελάσει καμία κουφάλα ρε (!σορρυ για το ρε)!

Λοιπόν,και άσχετα με την πλάκα, ενώ οι μουσικές μου γνώσεις (κ το εύρος αυτών ) είναι ιδιαίτερα περιορισμένες, θα ήθελα πολύ να αποκαταστήσω τις σχέσεις μου με την οπερα!

Τώρα τελευταία, όλο κ πιο συχνά,σε ινερνετ κ εφημερίδες,εμφανίζεται το όνομα της υψίφωνου Ειρήνης Κυριακίδου.

Είναι φίλη μου από το σχολείο,καθόμασταν μαζί στο ίδιο θρανίο για αρκετά χρόνια,της έκανα μέχρι κ ιδιαίτερα (punky,μάζεψε το βρώμικο μυαλό σου) στην πολιτική οικονομία,αλλά στη συνεχεια,απλά από αμέλεια, χαθήκαμε...

Εγώ πανεπιστήμιο,εκείνη εξωτερικό για παραστάσεις κ σπουδές στη μουσική!

Παρ'όλαυτά, είναι ένας άνθρωπος που εκτιμώ πολύ,και θα ήθελα να ξανασυναντήσω(αρκεί να μην το μάθει ...η κοπέλα μου)!

το πρόβλημα είναι ότι δεν είχα πιάσει το ότι έκανε παραστάσεις στο μέγαρο, και τώρα που τελειωσε,δεν ξέρω πως να βρω διαύλο επικοινωνίας μαζί της...

any suggestions? (επειδή έχω το ...ακαταλόγιστο του άσχετου, να ρωτήσω...για τα σκυλάδικα πχ, υπάρχει πολύ ενημερωμένος οδηγός στο αθηνοραμα -το οποίο έχει κ πινελιές από μέγαρο-...για παραστάσεις όπερας,που κοιτάμε?)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν κοιτάς εδώ;

http://www.nationalopera.gr/frontoffice/portal.asp?cpage=NODE&cnode=118

Και καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου να τους πείσεις ότι δεν είσαι stalker.

 

Είχες τέτοια διπλανή ρε μουσάτε;

 

large_Kyriakidou_Irini__10_11_06_.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο που τότε ήταν καστανόξανθη! thanks!

PS:Που να την δεις από το λαιμό και κάτω....(!!!!)

PS2: aaa, punky... δεν έχω ερωτικό κόλλημα μαζί της... Απλά, ειλικρινά την εκτιμούσα πολύ ως άνθρωπο, και θα χαιρομουν να την ξαναδώ μια φορά! (είναι κ παντρεμένη γυναίκα πια!)!

PS3:Επίσης, ΑΝ έχεις όρεξη,ψάξε για 2 ακόμα συμμαθήτριες μου... ΕΡΗ Κ ΛΙΟΥΜΠΑ ΖΩΡΑ! σκυλούδες μεν,κορμάρες δε! Είδες τι ...class καλλιτεχνική είχαμε? 2σέλιδο σε κουτσομπολίστικα και αθλητικές φυλλάδες είναι κ οι 2(η μια εκ των 2 τα είχε με τον mr πρασινα μάτια της θάνου)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και θα χαιρομουν να την ξαναδώ μια φορά!

 

Σε καταλαβαίνω. Εδώ θα χαιρόμουν εγώ, που δεν την ξέρω καν.

 

(είναι κ παντρεμένη γυναίκα πια!)!

 

Τίποτα που δεν διορθώνεται.

 

Άντε ρε, καλή τύχη στην αναζήτηση.

 

PS Δεν τα ξέρω τα κορίτσια, αλλά εμπιστεύομαι την κρίση σου.

Please, pretty please, πάρε με μαζί σου στο επόμενο reunion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...