Προς το περιεχόμενο

σακαρακα αγαπη μου!!


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπελ καντετ του 1970 1000 κυβικα (και καλα...) μαζι μου ειχε πιασει τα 140 χλμ........αθανατο πισοκινητο αμαξακι το λατρευω το υπεραγαπω........το χαρισαμε περσι........γκρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπον.

Το τουοτα κορολλα (ουχι τογιοτα) του νταντ, κλεινει αισιως τα 30.

 

Τελευταια συμπτωματα: Ειδα σκουρια στο καπω. Πηγα να το ξυσω λιγο με το κλειδι και το κλειδι βγηκε απο την αλλη.

 

Παντως, τετοιο σκυλι αυτοκινητο δεν βλεπω να ξαναβγαινει.

 

Το KE35 έχεις; Το δίπορτο ή το τετράπορτο;

 

Εγώ είχα παλιά ένα τετοιο δίπορτο! Θρυλικό αυτοκίνητο... Κρίμα που το διάλυσε ο πατέρας μου...:sad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Opel record 1700cc του '60. Είναι το μόνο αυτοκίνητο της οικογενείας -και για συναισθηματικούς λόγους- κι άμα λάχει πιάνει και τα 120 σε κάνα λεπτό(στο ίσωμα, εντάξει στην ανηφόρα την ακούει λίγο) :P

 

ωστοσο παιζει τα ανελεητα μπαντιλικια απο 20~120 χλμ

σεβασμός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωστοσο παιζει τα ανελεητα μπαντιλικια απο 20~120 χλμ

σεβασμός :)

 

Η ηλικία (του), ο σεβασμός προς αυτό και η έλειψη ιπποδύναμης (προφανώς) δεν επιτρέπει την εξερεύνηση των ορίων της πρόσφυσης :).

Εκτός αν εννοείς τα μπαντιλίκια που προκείπτουν χωρίς τη θέληση του οδηγού. Επειδή στο συγκεκριμένο έμαθα να οδηγώ από μικρή ηλικία, έχω μάθει να του φέρομαι με «ευγένεια» και να μην παρουσιάζει τέτοια συμπεριφορά. Το κακό είναι πως έχω συνηθίσει πλέον το μοχλό ταχυτήτων στο τιμόνι και στα υπόλοιπα αυτοκίνητα δυσκολεύομαι λίγο να προσαρμοστώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Το κακό είναι πως έχω συνηθίσει πλέον το μοχλό ταχυτήτων στο τιμόνι και στα υπόλοιπα αυτοκίνητα δυσκολεύομαι λίγο να προσαρμοστώ :P

 

Χεχε, όπου δούμε δλδ στο δρόμο αυτοκίνητο να παίζει τους υαλοκαθαριστήρες στο άσχετο, μπορεί και να είναι κάποιος antonl πίσω απ'το τιμόνι, έτσι? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε, όπου δούμε δλδ στο δρόμο αυτοκίνητο να παίζει τους υαλοκαθαριστήρες στο άσχετο, μπορεί και να είναι κάποιος antonl πίσω απ'το τιμόνι, έτσι? :mrgreen:

 

LOL :D. Εντάξει όχι κι έτσι (αλλά προς Γιάννενα μεριά υπάρχουν μεγαλύτερες πιθανότητες!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...