Προς το περιεχόμενο

Στο Λονδινο με 10ευρω


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ Μεντορα ,ωραια ολα οσα λες εδω κ λιγους μηνες αλλα εμενα κατι μου σκυλοβρωμαει ( οχι , δεν μενω κοντα στον παρεδωσε ) στην mentoras99 situation κ δεν ειναι ο παρεδωσε , ουτε οι καλτσες μου .

 

Μηπως εισαι καποιος παλιος γνωστος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Μεντορα ,ωραια ολα οσα λες εδω κ λιγους μηνες αλλα εμενα κατι μου σκυλοβρωμαει ( οχι , δεν μενω κοντα στον παρεδωσε ) στην mentoras99 situation κ δεν ειναι ο παρεδωσε , ουτε οι καλτσες μου .

 

Μηπως εισαι καποιος παλιος γνωστος ?

 

οχι, οι κάλτσες σου είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα ειναι μονο για οσους τα αγορασουν στις 10/01 μονο απο το ιντερνετ και χωρις φορους.......οι φοροι βαλε οτι ειναι περιπου 50-60 ευρω.....α και ειναι μονο απο ελλαδα προς αγγλια.......οποτε μαλλον το ταξιδι θα παει περιπου 80-100 ευρω....pas mal.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό τα 10 ευρώ για Λονδίνο δε ξέρω,καλή τιμούλα μου φαίνεται αλλα η χώρα μου είναι παγερά αδιάφορη.Παρόλα αυτά να πώ εδώ στου φίλους που θέλουνε να πάνε κάπου όμορφα και οικονομικά οτι πήγαμε 2 άτομα Χριστούγεννα στο Βέλγιο πήγαινε-έλα με 200 ευρώ.

http://www.virgin-express.com/en/Home/

Απο 49.9 ταξίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...10 ευρώ πήγαινε,10 ευρώ έλα,και 98 φόροι αεροδρομίου,σύνολο 118 ευρώ.

Ισχύει μόνο για σήμερα,κ για κράτηση online.

(τώρα,όποιος θέλει να δώσει καμιά πληροφορία για φτηνά ξενοδοχεία,αλλά όχι σε κακόφημες περιοχές,τον ακούω)!

(κ γενικά,κ άλλες πληροφορίες,δεκτές)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμιζει την διαφιμηση της EAGEAN με 19 ευρω για εισητηρια εσωτερικου....Εκλεισα κι εγω μεσω internet 5 εισητηρια για Θεσ/νικη και μου βγηκαν 231,60 ευρω !!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η μαγκιά είναι να προλάβεις να διαβάσεις τα ψιλά γράμματα που τρέχουν στο κάτω μέρος της οθόνης (παρένθεση: προφανώς κάποιοι μάγκες το κατάφεραν και τώρα τελευταία έχω δει διαφημίσεις με τα γραμματάκια να σκρολάρουν στα δεξιά από κάτω προς τα πάνω).

 

Το παράπονό μου με την Aegean δεν είναι ότι σου ρίχνει δόλωμα την τιμή προ φόρων, αν κλείσεις κανά εξάμηνο πριν κτλ. Είναι ότι δεν έχει στο site κάποια σελίδα που να εξηγεί στα αεροσκάφη της πόσα εισιτήρια κλείνουν με χ ευρώ, πόσα με ψ, κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα ειναι μονο για οσους τα αγορασουν στις 10/01 μονο απο το ιντερνετ και χωρις φορους.......οι φοροι βαλε οτι ειναι περιπου 50-60 ευρω.....α και ειναι μονο απο ελλαδα προς αγγλια.......οποτε μαλλον το ταξιδι θα παει περιπου 80-100 ευρω....pas mal.......

 

Και με 100 ευρώ, μια χαρά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πριν από χρόνια είχα βρει ακόμα φτηνότερο εισητήριο με την easy jet αν θυμάμαι καλά, αλλά το χαμόγελο πάγωσε όταν μου είπαν στο γκισέ, να δώσω 130λιρες+ για υπέρβαρες αποσκευές... και μου έκαναν και έκπτωση υποτίθεται (μόνο και μόνο επειδή είχα γίνει έξαλλος :evil: ).

Οπότε προσοχή και στο θέμα αυτό, μη σας έρθει καμιά κεραμίδα.

(μια λύση είναι να βρεις ένα άλλο επιβάτη με λίγες αποσκευές

και να του πασάρεις δικές σου. Αν δε βρεις όμως... μπόλοξ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...