Προς το περιεχόμενο

Protaseis gia polymhxanhma


Giourkas1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

an theleis kati aplo kai aksiopisto, egw eixa ton canon pixma mp150 kai ton xarisa me mish kardia logw metakomishs kai xamhlou kostous (evgale ta lefta tou kai den aksize metafora)...twra lew na parw ton 160 apo to e-shop me 78E, mallon einai oloidios (kalytera na einai dhladh).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα τον canon MP600. Στο pixmania έχει 153 ευρώ ( βέβαια είναι και τα έξοδα αποστολής) αλλά είναι τέλειος.

Και να ξέρεις ότι τα λεφτά θα τα αποσβέσεις γρήγορα αν τυπώνεις αρκετά γιατί το κόστος εκτύπωσης είναι πολύ χαμηλότερο από τα μικρότερα μοντέλα.

Επίσης δύο ιδιαίτερα χαρακτηριστικά είναι ότι τυπώνει σε DVD και αυτόματα σε διπλή όψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως που θέλεις να δώσεις βάση στο πολυμηχάνημα. Δεν μπορεί ένα να τα έχει όλα τέλεια. Αν θέλεις καλή ποιότητα photo θα πας σε Canon, αν θελεις φθηνή εκτύπωση σε Lexamrk κλπ κλπ. Θέλεις να έχει fax, να στέλνει έγχρωμο... κάντο ποιό συγκεκριμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon pixma mp510 τον αγόρασα πριν κατι μέρες 152ευρώ.Έχει 4 ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ μελάνια και το λεω αυτό γιατι οι περισσότεροι ετσι λενε από έξω αλλά εννουν με μικρά γράμματα οτι μπορείς να βάλεις αντι τον 2 που έχει 2 άλλα μεγαλύτερης χωρητικότητας... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι τα πολυμηχανήματα με fax έχουν αρκετά χαμηλότερες επιδόσεις στην εκτύπωση.

Μια ενδιάμεση λύση είναι να αγοράσεις ένα fax modem pstn για να κάνεις τη δουλειά σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με τον lexmark (δεν θυμάμαι μοντέλο) προσφοράς των careffur ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ την ζωή μου! Πολύ μικρά μελάνια, πανάκριβα, τελειώνουν με το παραμικρό, μόνο το scanner του αξίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...