Προς το περιεχόμενο

Protaseis gia polymhxanhma


Giourkas1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

agorasa prosfata ton HP 5610. Einai foveros+exei ta panta. fax, fototipies, automato trofodoti eggrafon... Teliki 142 euro apo e-shop. Episis me 185 euro einai to HP 6310 to opoio exei ethernet k ginetai diktiakos ektipotis.

 

Πάρε το ΗΡ 6310 και έφυγες...

τα κάνει όλα κ συμφέρει

 

έχω το 6310 απο το καλοκαίρι συνδεδεμενό πάνω στο wifi router. Τυπώνω απροβλημάτιστα και απο το laptop απο παντού. Μεγάλη ευκολία και χωρίς μπερδέματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε θές τα έξτρα που σου προσφέρει το 6310, μπορείς να κάνεις μια πιο έξυπνη αγορά. Αγόρασε τον 5310 και το samsung laser printer ml-1610 (μόνο με 78 ευρώ). Έτσι θα έχεις το λειζερ για τις βαριές εκτυπώσεις κ θα προφυλάσσεις το πολυμηχάνημα για καμιά φωτοτυπία, ένα φάξ και σαρώσεις. Θα είσαι κομπλέ με 30 ευρώ παραπάνω από τη τιμή του 6310. Η επιλογή είναι δική σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Canon δαγκωτο. Εξοικονομεις μελανια, πιο γρηγορος και χωρις κανενα προβλημα! Εγω εχω τον MP 160 κανει γυρω στα 80 ευρω και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. αν θες κατι πιο ακριβο για κοιτα εδω http://www.trustedreviews.com/printers/review/2006/11/03/Canon-PIXMA-MP600-All-in-One/p1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Canon δαγκωτο. Εξοικονομεις μελανια, πιο γρηγορος και χωρις κανενα προβλημα! Εγω εχω τον MP 160 κανει γυρω στα 80 ευρω και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. αν θες κατι πιο ακριβο για κοιτα εδω http://www.trustedreviews.com/printers/review/2006/11/03/Canon-PIXMA-MP600-All-in-One/p1

 

+1 για την canon (μαλλον η καλύτερη στο imaging) και σιγουρα αλλο ενα +1 για το συγκεκριμενο, αλλωστε σ'το ειπα απο τους πρωτους. αυτό μπας και το ξανασκεφτείς για το φαξ που κατά τη γνώμη μου αφου υπάρχουν τα fax modem (και τα e-mail σε τελική!) πιάνουν τζάμπα χώρο. μόνο αν σκοπεύεις να του σκίσεις τα πρέκια του φαξ σου χρειάζεται να το ψαχνεις, οπότε σου χρειάζεται έτσι κι αλλιώς ένα ξεχωριστό φαξ, και μάλλον θα πας σε panasonic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έξτρα μόντεμ, σημαίνει έξτρα καλώδια-συσκευές-προγράμματα. Επίσης για να στείλει φάξ πρέπει να έχει ανοιχτό το πι-σι. Καλό το email αλλά μερικά πράγματα λειτουργούν με το φαξ δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...