Προς το περιεχόμενο

Zara, sprider κλπ


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι πωλητες, οι φυλακες, το ταμειο και ολοι οι αλλοι δουλευουν part-time (< 4 h) με συμβασεις αοριστου χρονου. Αυτο επιτρεπει στην εταιρια να μην πληρωνει ολοκληρη ή καθολου ασφαλιση στους εργαζομενους.

 

Δε καταλαβα που μου θες και ασφάλιση.Αντί να κάνεις ένα άγαλμα στον επιχειρηματία που σου δίνει και τρως εσύ διαμαρτύρεσαι που δεν έχεις ασφάλιση.Πω πω τι αχαριστία είναι αυτή

 

Και σε αυτά τα μαγαζιά θεωρείται ο υπάλληλος κλέφτης μέχρι αποδείξεως του εναντίου.Γιατί αν λειπει θεωρείται πως έγινε σε συνεννόηση του πελάτη με τον υπάλληλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί τα Massimo Dutti δεν έχουν καλή ποιότητα στα ρούχα τους?και οι τιμές τους δεν είναι ιδιαίτερα υψηλές.αν εξαιρέσεις τα σακάκια που έχουν 175 ευρώ είναι όντως ακριβά.εγω είμαι πολυ ικανοποιημένος πάντως αλλά για τα κλασικα ΖΑΡΑ είναι εντελώς μουφα.Δηλαδή η benetton έχει καλύτερη ποιότητα?άσε που είναι και πιασωκώληδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το να παω να σκασω για ενα παντελονι Calvin Clien 150-400 ευρω.......

προτιμω να παω στο ZARA-GLOO,και να παρω 3 παντελονια (καλης ραφης),με 15-30 ευρω,και να περασω με αυτα εστω και 1 χρονο (ωστε να ανανεωνομαι συχνα).ασχετα αν τελικα μου κρατανε και 2 και 3 και 4 χρονια.

γιατι να παρω calvin clien?για να πουλαω μουρι?για να μου κρατησει οπως λενε.....15 χρονια?(τσουκαλας δεν θα γινω).

 

γιατι να παρω πουκαμισο (ταδε) με 80-100 ευρω?

προτιμω oxford company με 30-50 ευρω. GLOO με 20-50 ευρω. και ZARA με 15-25 ευρω.εχω αυτη τη στιγμη στην ντουλαπα μου 29 πουκαμισα.μεγαλη ποικιλια.

 

++++++ πολλα στο καταπληκτικο pull n bear.καταπληκτικα ρουχα,μοντερνα σχεδια (πουκαμισακια ειδικα!),και καλες τιμες της ταξεως των 15-50 ευρω!

 

για κουστουμακι παμε Bertolucci.

 

(εχω και ενα Vardas ολλανδικης ραφης (made in bulgaria δηλαδη) 1100 ευρω!

ειμαι αλανι ετσι?)

 

 

γιατι λετε ολοι για τα.....κινεζικα?

αυτα τα επωνυμα που παιρνετε τι νωμιζετε οτι ειναι?

 

πχ.artisti italiani κουστουμι : φευγει ελληνικο φορτηγο Beinoglou απο την κομοτηνη,και παει βουλγαρια.διαλεγει την ραφη που γουσταρει,και κανει ενα ταξιδη μεχρι την ιταλια,για να του ραψουνε ταμπελακι artisti.και μετα παει στο αντιστοιχο καταστημα στην ελλαδα για να παραδωσει.κοστος μαζι με μεταφορικα περιπου 45 ευρω.τιμη πωλησης : 250$

 

παπουτσι μπουρναζος:ιταλικα δερματα απο ενα κατσικοχωρι της ιταλιας......

τιμη κατασκευης ενος παπουτσιου:25-35 ευρω. τιμη πωλησης 150-400.

 

 

ΥΓ.ο μαλακας ο γλου,το εχει κανει πολυτελειας να πουμε.

πηρα πουκαμισο 59 ευρω,και μπουφαν 160 ευρω.το γ@μισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

++++++ πολλα στο καταπληκτικο pull n bear.καταπληκτικα ρουχα,μοντερνα σχεδια (πουκαμισακια ειδικα!),και καλες τιμες της ταξεως των 15-50 ευρω!

Που είναι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι αυτό?

 

εχει και στο κεντρο

Πανεπιστημιου νομιζω αλλα και στο Mall

 

παντως τα Zara έχουν βολέψει αρκετό κόσμο, ειδικά τις γυναίκες

 

εγω τουλαχιστον τα παντελονια που εχω αγορασει τα φοράω πάνω απο ένα χρόνο

 

μπορείς να βρεις καλα κομμάτια σε καλές τιμές

 

τωρα για τα Sprider δεν ξερω δεν εχω αγοράσει ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ 150+ ευρω τα εχουνε τα ck στην ελλαδα?

στην αμερικη παντως τα jeans απο: nautica, levis, calvin klein και λοιπες παρομιες μαρκες εχουνε 30-70 δολλαρια

γενικως οι τιμες στην ελλαδα ειναι υπερβολικες χωρις λογο.

ειναι πολυ πιο οικονομικο να πηγενεις ενα ταξιδι αμερικη και να ψωνιζεις ρουχα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Η&Μ είναι όλα τα λεφτά. Έχει πολύ γουστόζικα πράγματα, μεγάλη ποικιλία και πάρα πολύ καλές τιμές. Οι εκπτώσεις τους είναι τρελές. Όταν έμενα Ελβετία στις εκπτώσεις αγόραζα απίστευτα ρούχα. Ελπίζω να είναι κι έτσι εδώ στην Ελλάδα όταν ανοίξουν με το καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.franchise-net.gr/GR/___Franchise/E1515.htm?b=1

 

Σύμφωνα με πληροφορίες, η H&M, η οποία θα αποκτήσει το πρώτο της κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας και συγκεκριμένα στην οδό Ερμού, σκοπεύει να έρθει στην Ελλάδα ανεξάρτητα. Οι φήμες ανέφεραν ότι η H&M επρόκειτο να συνεργαστεί με γνωστή εισηγμένη ελληνική εταιρεία ένδυσης στη χώρα μας, κάτι το οποίο οι Σουηδοί δεν επιβεβαίωσαν, αλλά και η ελληνική πλευρά διέψευσε ενδεχόμενη συνεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30-50 ευρω oxford company?μάλλον για τα stock θα λές γιατι η νέες κολεξιόν έχουν 80.

Pull and Bear έχει και στην ερμού δίπλα στο massimo dutti.

πάντως ωραία ρούχα έχει και το σφαίρα στο THE MALL.

Αν δεν κάνω λάθος την ARTISTI ITALIANI δεν την αγόρασε ο FOKAS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Εχω βαρεθει πια,ειναι δυνατον να υπαρχουν τοσοι βλαμενοι ανθρωποι??

Δεν καταλαβαινετε οτι αυτη η αλυσιδα :twisted:προσπαθει να κανει μονοπωλιο?

Καθε λιγο και λιγακι βγαζει καινουρια φιρμα μπερδευοντας τους χαζους πελατες του.Ανεβαινει το κοριτσακι την ερμου και μπαινει σε 15 μαγαζια και ολα ειναι του ιδιου εβραιου αλητη.

Για ψαξτε λιγο zara και κακοποιηση παιδιων.

Πως νομιζετε οτι πουλαει τοσο φτηνα,και γιατι?

οχι φυσικα για τους οικονομικους και τεχνικους λογους που αναφερει πιο πανω ο φιλος μας(ετσι θελουν να πιστευεις και σε διδαξαν καλα)

Τα πουλαει φτηνα γιατι τα ραβουν παιδακια 10-11 χρονων με μισο ευρω τη μερα,και τα πουλαει φτηνα για να καταφερει να κανει το μονοπωλιο.Οπως στην ταινια δικαστης ντρεντ με τον σταλλονε.το μονοπωλιο ειναι και το τελος της ελευθεριας και δημοκρατιας.Σκεφτειται και λιγο,ετσι για 5 λεπτα τη μερα,θα δειτε οτι πολλα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...