Προς το περιεχόμενο

Πρόταση για ψηφιακή φωτογραφική έως 130-140ε


DrFreeman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθώς δεν είμαι και πολύ έμπειρος σε θέματα ψηφιακών φωτογραφικών θα ήθελα να ακούσω προτάσεις από γνώστες του αντικειμένου. Ενδεικτικά παραθέτω δυο ιδέες:

 

HP PHOTOSMART M425

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.565538

 

BENQ DC C510

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.562571

 

Υπόψιν πως θέλω απλώς μία μηχανή με βασικές λειτουργίες, εύχρηστη και με καλή ποιότητα φωτογράφησης. Δεν αναζητώ τίποτε επαγγελματικό...κάτι φθηνό και ικανοποιητικό για έναν αρχάριο στη φωτογραφία. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epese toso h 530 ths canon? trexontas!:-D kai sigoura oxi benq, exoun athlia poiothta. oso gia tis hp, par'thn mono an thn syggrineis mono me thn benq, kata ta alla den einai kai o,ti kalytero. gia thn akriveia, einai apo tis xeiroteres. katalava oti theleis kati poly aplo, mporeis na deis kai tis fthnes nikon ths seiras L, alla afou paizei canon se ayta ta lefta gnwmh mou einai na mhn to skeftesai kai poly.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pragmati einai para poly fthnh, an skefteis oti oi canon einai san ta toyota, osa montela kai na vgoun pote den kseftilizetai h timh twn palioterwn...egw phra to kalokairi thn s2 is 340E otan den yphrxe pouthena kai h s3 ekane 480. twra pou h s3 exei peripou 350, thn epairna pali trexontas. ayto to lew giati epimenw gia tis canon. kakws mono pou kapoia montela epimenoun na einai poly akriva, kyriws apo tis ixus.

 

kai me aythn thn timh ennoeitai oti den to syzhtame pia oute gia benq oute gia hp...mhn trelathoume kai teleiws...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, χίλια συγνώμη. Τελικά είχα παρει την 430. Σας έφτιαξα και τώρα σας χαλάω ε; Πάντως είναι και αυτή πολύ καλή, στα 4mp Και 4χ ζουμ. Την πήρα για την κοπέλα μου και μπορώ να πω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Οι γονείς μου επίσης πήραν την ixus wireless με 190Ε. Πάντως η canon 610 που έχω εγώ έχει σαφώς καλύτερη ποιότητα εικόνας και απο τις 2 ενώ οι άλλες είναι παραπλήσιες. Είναι o μεγαλύτερος λόγος του ccd που κάνει την διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...