Προς το περιεχόμενο

C tutorial by phr0z in Greek


phr0z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
e auto anebase o an8rwpos

 

δεν είπα τίποτα κακό. απάντηση ήταν βασικά σε φίλο που δεν μπορούσε να κατεβάσει τιποτα..

 

καλή δουλειά phr0z

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

εχεις msn? γιατι εχω αποριες και δεν εχω ατομα ουτε στο ιντερνετ μπορω να βρω βοηθεια για τη C. Ξερω προγραμματα μετατροπης,προσθεσης,ελαχι.κοιν.πολλαπλασιο και αλλα καπως δυσκολα για αρχη. ΑΛΛΑ με τους πίνακες δεν τα πάω καλά. Πχ να φτιαχνω πινακα και να μετραω τη συχνοτητα εμφανισης χαρακτηρα μεσα σε αυτον δεν ξερω και δεν εχω βρει πουθενα παραδειγμα.

 

 

-----Προστέθηκε 26/11/2008 στις 04 : 46 : 15-----

 

 

εχεις msn? γιατι εχω αποριες και δεν εχω ατομα ουτε στο ιντερνετ μπορω να βρω βοηθεια για τη C. Ξερω προγραμματα μετατροπης,προσθεσης,ελαχι.κοιν.πολλαπλασιο και αλλα καπως δυσκολα για αρχη. ΑΛΛΑ με τους πίνακες δεν τα πάω καλά. Πχ να φτιαχνω πινακα και να μετραω τη συχνοτητα εμφανισης χαρακτηρα μεσα σε αυτον δεν ξερω και δεν εχω βρει πουθενα παραδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις msn? γιατι εχω αποριες και δεν εχω ατομα ουτε στο ιντερνετ μπορω να βρω βοηθεια για τη C. Ξερω προγραμματα μετατροπης,προσθεσης,ελαχι.κοιν.πολλαπλασιο και αλλα καπως δυσκολα για αρχη. ΑΛΛΑ με τους πίνακες δεν τα πάω καλά. Πχ να φτιαχνω πινακα και να μετραω τη συχνοτητα εμφανισης χαρακτηρα μεσα σε αυτον δεν ξερω και δεν εχω βρει πουθενα παραδειγμα.

 

υπαρχει και search στο φορουμ ε? To θεμα της συχνοτητας εμφανισης συζητηθηκε πολυ προσφατα.

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=285339

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...