Προς το περιεχόμενο

ΤΕΙ: ανώτερη ή ανώτατη εκπαίδευση; [part II]


*evgenia*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είδες? πάλι στους τύπους κόλλησες κ όχι στην ουσία!

Δυστυχως το ΙQ σου δεν σου επιτρέπει παραπέρα σκέψη...μονο πτυχια κ χαρτια έμαθες να παίρνεις...πραγματικά σε λυπάμαι φιλαράκο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και κατι ακόμα...κύριε gtsamour εφόσον έχετε βγάλει πανεπιστήμιο θα έπρεπε να γνωρίζετε οτι το πτυχίο γράφεται με Ι και ΟΧΙ με ΕΙ.

 

α ναι? εγώ νομίζω πως σωστότερο είναι το πτυχείο με περισπωμένη.ας μας διαφωτίσει ένας φιλόλογος.Ο κάθε ασχετος ποστάρει.Εσένα πως σου φαίνεται οτικά καλύτερο.Πτυχίο ή Πτυχείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic] παλαιότερα ήταν πτυχείο, τώρα έγινε πτυχίο, για λόγους απλοποίησης. Όπως και το κτήριο έγινε κτίριο.... κοκ. Και όλα αυτά με το μάτι πάντα. [/offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...
ηθελα να ηξερα αν μιλας ετσι και στους ανθρωπους απο κοντα, που η γροθια του αλλου και τα δοντια σου απεχουν κατι ms., ή βγαζεις εδω τα κομπλεξ σου;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και είναι παπαριά, με αυτό το σκοπό το έγραψα κιόλας, για να φανεί ότι όταν κάποιος αναφέρει ιστορίες με τρελλά ποσά και προσφέρει και αποδείξεις για του λόγου το αληθές, το μόνο που ταιριάζει σαν απάντηση είναι μια τέτοια παπαριά.

Αλλά μάλλον χρειάζεται και κάποιο IQ για να το καταλάβεις...

 

Κρίνοντας από τη παρούσα και άλλες απαντήσεις σου, καταλαβαίνω ότι μόνο παπαρίες βγαίνουν από το καφάλι σου. Οπότε γιατί να θεωρήσω κάτι διαφορετικό;

 

ηθελα να ηξερα αν μιλας ετσι και στους ανθρωπους απο κοντα, που η γροθια του αλλου και τα δοντια σου απεχουν κατι ms., ή βγαζεις εδω τα κομπλεξ σου;

 

Προφανώς μόνο εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω γελάσει πολύ guys σήμερα μαζί σας πάντως...... ειδικά με το "πτυχίο", αλλά περισσότερο με τον MERCY που μάλλον είναι ο ripperakos που είχε πει ότι δεν θα ξαναμπεί (με το ίδιο όνομα μαλλον εννοούσε). Αλλά και που έσπευσε να διορθώσει την ορθογραφική του πατάτα να μην τη δουν και άλλοι... lol

Admin για ρίξε ένα βλέφαρο στην ip μήπως, λέω εγώ τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...