Προς το περιεχόμενο

αποδειξεις…


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποδειξεισ…

 

Παναγια Μου…

Τι Βλακειεσ Ειναι Αυτεσ????

 

Τι Χαζομαρεσ……. Ελεοσ Ρε …

Μια Με Τα Κινητα Τηλεφωνα.. Μια Με Την Καμερα…

 

Προκαλω Εγω Να Τουσ Παω Το Δικο Μου Laptop Και Αν Κανουν Το Ιδιο… Τουσ Δινω 10000€

 

Ελεοσ.

 

Και Τι Βλακειεσ Του Λενε…

Α Ρε Παναγια Μου…

Ο Ιδιοσ Δεν Ξερει Τι Του Γινετε…

 

Τα Νευρα Μου…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι βλακεια μπορεις να φανταστεις...

Οτι μπορω να ανοιξω λεει την webcamara σου ΧΩΡΙΣ να το ξερεις ουτε θα αναψει το λαμπακι απο μακρια.. Και φυσικα ΧΩΡΙΣ καμια δικια σου εγγριση..

Και μαλιστα.. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ PC αυτο..

 

ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ PC ΣΑΣ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ DRIVE???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το χαν τραβηξει τελειως το θεμα.Και η πλακα θα ειναι, να αφορα παλι συγκεκριμενη γενια κινητων(με επιπροσθετο λειτουργικο) που αμα εχεις το καταλληλα υλικα τα κανεις ολα αυτα απο το pc σου.Τί αλλο θα δουμε;

Σε λιγο θα μας πουνε και για τα ψυγεια με τις ενσωματωμενες τηλεορασεις εχουν καμερες και μας παρακολουθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε δουλεια να βρισκονται δεν το εχετε μα8ει.και οσοι δεν ξερουν νομιζουν οτι ξαφνικα ολα γινονται ετσι τοσο απλα.mme fuck off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε ασε...με το που αρχισε η εκπομπη το πρωτο πραγμα που ειπα ηταν :Καλα ε την εκπομπη την κοβω μεγαλη π@π@ρια...και τελικα δεν επεσα εξω.

1ο...Γιατι ολος ο κοσμος να βαλει ασυρματες καμερες???

2ο...Ας μου πει καποιος που ξερει.Δεν υπαρχει τροπος να κλειδωνει το σημα που στελνει η καμερα?Οπως το wep στα ασυρματα δικτυα η εστω να ψιλοκωδικοποιηται?

3ο...Αν μπορεσει καποιος να παρει βιντεο η φωτο απο το κινητο μου χωρις να τα καταλαβω του χαριζω το κινητο μου (Ν91) και του πληρωνω τη συνδεση μεχρι να ληξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3ο...Αν μπορεσει καποιος να παρει βιντεο η φωτο απο το κινητο μου χωρις να τα καταλαβω του χαριζω το κινητο μου (Ν91) και του πληρωνω τη συνδεση μεχρι να ληξει.

 

χα χα!!!κανω κι εγω μια τετοια προσφορα με το Nokia 2600 μου!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε ασε...με το που αρχισε η εκπομπη το πρωτο πραγμα που ειπα ηταν :Καλα ε την εκπομπη την κοβω μεγαλη π@π@ρια...και τελικα δεν επεσα εξω.

1ο...Γιατι ολος ο κοσμος να βαλει ασυρματες καμερες???

2ο...Ας μου πει καποιος που ξερει.Δεν υπαρχει τροπος να κλειδωνει το σημα που στελνει η καμερα?Οπως το wep στα ασυρματα δικτυα η εστω να ψιλοκωδικοποιηται?

3ο...Αν μπορεσει καποιος να παρει βιντεο η φωτο απο το κινητο μου χωρις να τα καταλαβω του χαριζω το κινητο μου (Ν91) και του πληρωνω τη συνδεση μεχρι να ληξει.

 

Ασύρματες κάμερες έχω πετύχει πάρα πολλές στην Θεσσαλονίκη σε άσχετα σημεία. Μια μικρή πληροφορία: Τo wep και το wpa στα ασύρματα δίκτυα σπάει σε ελάχιστα λεπτά. Πολύ δύσκολα δεν θα σπάσει.

 

Κάτι ακόμα: Έχει δει κανείς τις καμερούλες που έχει στα λεωφορεία ο ΟΑΣΘ? Πού μπορώ να βρω τις ίδιες? (Εκτός από το να τις ξηλώσω:mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφε το οτι σπαει το wep και το wpa ειναι το μονο σιγουρο.Αλλα οσο να ναι υπαρχει.Και σε προστατευει μεχρι ενα βαθμο.Το σημα απο τις ασυρματες ειναι δυνατο να μην εχει καποια ασφαλεια?μου φαινεται τουλαχιστον ηλιθιο.Εκτος και οι ασυρματες καμερες τρεχουν windows οποτε και αρχιζει να μην ακουγετε τοσο παραλογο....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Ρε Μανα Μου.. Τι Π@π@ριεσ Βγαζουν Στην Τv... Και Υπαρχουν Και Ατομα Που Δεν Γνωριζουν... Η Μελετη Το Πρωϊ Επεσε Απο Τα Συνεφα...

 

Γιατι Το Αλλο... Οταν Κανουν Ενα Τεστ... Και Πεταγετε Παντα Σε Αυτον/αυτην Που Το Καναν..

 

Αχ Δεν Θα Ξανακατσω Σε Pc Κοντα..

Δεν Θα Ξαναπαρω Κινητο..

Δεν Θα Δεν Θα..

 

Ε Δεν Μασ...??!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Μελετη Το Πρωϊ Επεσε Απο Τα Συνεφα...

 

Χα,χα.Εδω σημερα ανακαλυψε οτι βλεπουμε οποια τοποθεσια θελουμε απο το ιντερνετ! (λεγε με google earth!).Και μαλιστα κανει ΚΑΙ ζουμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...