Προς το περιεχόμενο

αποδειξεις…


newtech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια μικρή πληροφορία: Τo wep και το wpa στα ασύρματα δίκτυα σπάει σε ελάχιστα λεπτά. Πολύ δύσκολα δεν θα σπάσει.

 

Απλά να κάνω ένα quote slightly off topic από το GRC του Steve Gibson σχετικά με WiFi encryption

The reason I make this point is that WPA, even the weakest form of WPA encryption, if it's done properly, is absolutely uncrackable as long as no one gets your key. The WEP is so badly broken that, when they thought, uh-oh, okay, let's really fix WiFi security seriously this time, they got heavy-duty security experts involved, and they created a next-generation encryption technology called WPA.[...] if you use a really good passphrase [...] you are virtually uncrackable.

 

και επίσης

And if you have totally random 63 characters, brute-forcing that is next to impossible.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dlghlsdkhgdlskghdsflghdlghdlskghdlghwoaitu[w3e9583iksdgv,.mckjhgap9dsft8usdfl;kjbbnhlkutywlekjfdnbvjhyxcgpew8ytglkjvuycgp93w8etg;lkfjnb cvxjhgp80ewtrg;jldbghlkghpaiery6t9p8347tg;lcjhbn;ldfjytgp9w83t76ywasidfvlcjhxbvglaro8ew6q2-0987rfsodjghldifsuy6to9w37569038

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Ρε Μανα Μου.. Τι Π@π@ριεσ Βγαζουν Στην Τv... Και Υπαρχουν Και Ατομα Που Δεν Γνωριζουν... Η Μελετη Το Πρωϊ Επεσε Απο Τα Συνεφα...

 

Γιατι Το Αλλο... Οταν Κανουν Ενα Τεστ... Και Πεταγετε Παντα Σε Αυτον/αυτην Που Το Καναν..

 

Αχ Δεν Θα Ξανακατσω Σε Pc Κοντα..

Δεν Θα Ξαναπαρω Κινητο..

Δεν Θα Δεν Θα..

 

Ε Δεν Μασ...??!!!

 

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Αυτός ο τρόπος γραφής πεζοκεφαλαίων είναι καινούργια μόδα ή μου φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα οταν γραφεις μονο με κεφαλαια αυτοματα το bulletin το μετατρεπει στη μορφη που βλεπεις (αν εχω καταλαβει καλα...)

 

Ναι, όντως έτσι είναι. Απλά είναι καινούργιο κύμα χρηστών που αγνοούν βλακωδώς τους κανόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όντως έτσι είναι. Απλά είναι καινούργιο κύμα χρηστών που αγνοούν βλακωδώς τους κανόνες.

 

Αχαχαχαχααχαχ ελιωσα...πωπω και γ**ω τις ατακες..καινουριο κυμα χρηστων..αχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Αυτός ο τρόπος γραφής πεζοκεφαλαίων είναι καινούργια μόδα ή μου φαίνεται;

 

η μοδα ειναι τα 1338: sks, xa0x0a0x0a0x0a, t knc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...