Προς το περιεχόμενο

Εξάντας


dark_banishing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα έδειξε ξανά το "δέλτα" που πρόσφατα βραβεύτηκε και θέλω απλά να πω ότι πρέπει να το δείτε όλοι.

Λογικά θα το ξαναβάλει.

Μην το χάσετε αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάει για την αύξηση αποδοτικότητας των σπουδαστων των ΙΕΚ Δελτα οταν τρωνε γιαουρτακι στραγγιστο της Δελτα.

 

Πλάκα κάνω.

 

Για το δέλτα του Νίγηρα και τις πετρελαϊκές εταιρίες μιλάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ο "Εξάντας" είναι εξαιρετική σειρά ντοκιμαντέρ.

 

Παλιότερα είχε κάνει ένα εξαιρετικό για τη Μέση Ανατολή και την Αραβό-Ισραηλινή κρίση με τη δεύτερη ιντιφάντα.

 

Κλάσεις ανώτερος ο Αυγερόπουλος του Κούλογλου, btw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο forum του Εξάντα ο Αυγεροπουλος έδινε "ανταποκρίσεις" από το μέρος του ρεπορτάζ την ιδία μέρα..

 

Καταπληκτικός...

 

P.S.

 

Δεύτε εδώ..

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=153111

 

ίσως κάποια Links δεν παίζουν πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ναι το δελτα?γαλατα ή σχολη?

κ γιατι βραβευτηκαν

 

«Για πρώτη φορά στην εικοσαετή ιστορία του FIPA, βραβεύεται ένας Έλληνας κινηματογραφιστής»

 

Το Σάββατο 27 Ιανουαρίου το ντοκιμαντέρ του Εξάντα, «Δέλτα, οι βρώμικες δουλειές του πετρελαίου», απέσπασε το βραβείο FIPA D'ARGENT (Αργυρό Βραβείο) στην κατηγορία Documentaries - Reportage And Current Affairs του Φεστιβάλ FIPA.

 

Το FIPA (International Festival of Audiovisual Programs), που είναι ένα από τα μεγαλύτερα, εγκυρότερα και μακροβιότερα φεστιβάλ οπτικοακουστικών μέσων του κόσμου, πραγματοποιήθηκε στη Biarritz της Γαλλίας από τις 23 έως τις 28 Ιανουαρίου.

 

Δείτε στο site http://exandas.ert.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ καλή δουλειά των συντελεστών του "Εξάντα"! Μπράβο! Χαίρομαι που βλέπω τα τελευταία χρόνια αρκετές καλές εκπομπές στον χώρο του ντοκυμαντερ (Εξάντας, Ρεπορτάζ Χωρίς Σύνορα κλπ) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω ένα παράπονο (όχι μόνο για τον Εξάντα). Γιατί δεν διαθέτουν για αγορά σε πακέτο dvd τις διάφορες εκπομπές;

 

Αυτό ισχύει και για τα διάφορα ελληνικά σίριαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν παραπολυ καλο...

αλλα εγω εχω μια απορια,οσοι θα το ειδατε θα προσεξατε οτι ανεφερε(επαναλλαμβανοντας το βιντεο) 5 με 6 φορες της αντλιας που ηταν μεσα στην λιμνη...το πετρελαιο σε αυτο το σταδιο ειναι ακατεργαστο, δεν θα επρεπε να ηταν μαυρο και στην διαρκεια τις διαδρομης του απο την χαλασμενη αντλια στην λιμνη στην οθονη μας δεν επρεπε να βλεπουμε ενα σκουροχρωμο υγρο(εστω κατι ελαχιστα) και οχι ενα διαφανες υγρο που μοιαζει περισσοτερο με νερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...