Προς το περιεχόμενο

Τεκίλα: Καμία γύρα!!


Archive(lena)

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το προβλημα στη προσεγγιση μιας κοπέλας δεν είναι τα σφηνάκια, ούτε καν τι θα της πεις.

Είναι που μερικοί δεν ξέρουν που να σταματήσουν. Δεν τους νοιάζει που σου χαλάν τη διάθεση γιατί οι ίδιοι καλοπερνάνε με το να το παίζεις δύσκολη.

Το θέμα είναι ότι δεν είσαι ούτε δύσκολη, ούτε εύκολη. Είσαι άνθρωπος με προσωπικότητα κ όλα τα συναφί και κάνεις τις επιλογές σου ανάλογα με την περίπτωση και τα άτομα κι όχι κατ' εξακολούθηση τις ίδιες επιλογές.

Και το βασικό είναι η αυτογνωσία. Τι δουλειά έχει ο τριαντάρης να ενοχλήσει μια παρέα 18χρονες όσο ξεπεταγμένες κι αν φαίνονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι προσπαθεις εσυ ομως να μεταδοσεις με το ποστ αυτο;

 

 

εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι εχεις σπαστει με καποιον ο οποιος δεν ηξερε να σταματησει να πινει και προσπαθεις να ξεσπασεις;

(No Offense ok?)

ειναι γνωστο οτι οι περισσοτεροι αντρες οταν βγαινουν με κοπελα για ποτο, αρχιζουν να πινουν τα αντερα τους για μαγκια, το ουισκι πρεπει να ειναι και σκετο για μερικους

-κοιτα μαναρι, το αντεχω το ποτο, δεν με χτυπαει, δεν με χαλαει

 

ή ισως, μερικοι οταν πινουν, νοιωθουν πιο ανετα να μιλησουν με καποια κοπελα γιατι το αλκοολ τους χαλαρωνει!

 

βεβαια οταν εισαι κοπελα και βγαινεις με καποιον και αυτος αρχιζει να πινει ανα 3 λεπτα ενα ποτηρι ουισκι, ε τοτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον η φίλη μας δεν μιλάει για υπάρχων γκόμενο, αλλά για υποψήφιο μιας και χρησιμοποιεί τη λέξη ''προσέγγιση''.. Τουλάχιστον εγω έτσι το καταλαβαίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχεια συζύτησης είναι το θέμα. κακώς το ανοιξα γιατί ούτως ή άλλως άνοιξε ήδη ο paredwse. αντε να το σβήσει κάποιος τώρα γιατί εγω δεν ξέρω πως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να θες δεν μπορείς....:P:p. Θα αναλάβει ο σκύλος ή ο διάβολος....

 

Άχρηστη πληροφορία τηε ημέρας: Στο profile σου σου έχει ξεφύγει ένα f στο official...... (Τι καλό παιδί που είμαι....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahaha Αγαπητέ agp η Archive(lena) δήλωσε κατά έμμεσο τρόπο την ηλικία της στο πρώτο post...

 

Απλά μου άρεσε η υπογραφή (όχι η foto:p:p)... Εε και κοίταξα το profile.....

Καχύποπτοι όλοι!!:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anyway το ποστ ξεκίνησε επειδή άνοιξε μια συζήτηση για το καμάκι κάπου που εννοείται ότι δεν είχε θέση. Και τεσπα επειδή πάντα με ενοχλούσε η όλη συμπεριφορά κάποιων το πήρα προσωπικά αλλά μλκ μου γιατί μέχρι στιγμής μου είπαν ότι εχω παέι με τριαντάρη, που με παράτησε κιολας, ότι βγήκα στα φορουμ να πω το πονο μου. δεν είναι να μιλάς εδω απ' ότι καταλαβαίνω. έπρεπε να περιοριστώ στ ανεκδοτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για να μην μπερδευτούμε δεν κάνω το παρόν merge με το άλλο.

 

Ας συνεχίσουμε εδώ:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=180681

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...