Προς το περιεχόμενο

Τηλεφωνικο spam


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιθανως θα σας εχει συμβει αλλα νομιζω οτι καπου το εχουν παρατραβηξει! :twisted:

Απο τα Xmas 6-7 φορες εχω δεχθει κλησεις στο σταθερο με διαφορα ηχητικα μηνυματα οτι κερδιζω ταχα κατι ΓΚΡ ακομη κι απο ιδιωτικη τραπεζα με καλεσαν και με ρωτουσαν αν θελω πιστωτικη καρτα! :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι πράγματι εκνευριστικό. Το χειρότερο είναι πως δεσμεύεται η γραμμή σου όση ώρα παίζει αυτή η ανοησία.

 

Τουλάχιστον στους κανονικούς πλασιέ λες ένα "όχι, ευχαριστώ", το λες και μια δεύτερη αν επιμείνουν και τελειώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθεσινό μήνυμα στο κινητό μου,που ακόμα το έχω κρατήσει,μήπως μπορέσω να βγάλω άκρη από που το βρήκαν το νούμερό μου.

"μαρία: Καλησπέρα. μολις μπήκα στο τσατ,κ βρήκα το ψευδώνυμό σου! αν επιτρέπεται,τι ψάχνεις,κ από που είσαι?για απάντηση στείλε :

Μ Μαρία απαντηση",4873...

κ ρωτάω τώρα εγώ...Πως στο διάολο όχι μόνο γνώριζαν το νούμερό μου,αλλά κ την ηλικία μου,κ ότι είμαι εν δυνάμει πελάτης τους ηλικιακά(γιατί προφανέστατα, αν το έστελναν στο κινητό του πατέρα μου,ακόμα κ να ήθελε να γνωρίσει τη "μαρία", δε θα ήξερε να κάνει την όλη διαδικασία)!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το σάιτ Αρχής Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.

 

Προκειμένου να μην περιλαμβάνεστε σε αρχεία, τα οποία έχουν ως σκοπό την προώθηση προμήθειας αγαθών ή την παροχή υπηρεσιών εξ΄αποστάσεως, μπορείτε να συμπληρώσετε και να αποστείλετε στην υπηρεσία μας την παρακάτω αίτηση (άρθρο 13 του Ν.2472/97) :

 

Αίτηση

 

 

Οι υπεύθυνοι επεξεργασίας των σχετικών αρχείων έχουν την υποχρέωση να συμβουλεύονται πριν από κάθε επεξεργασία το εν λόγω μητρώο και να διαγράφουν από το αρχείο τους τα ανωτέρω πρόσωπα.

 

Αν παρά ταύτα συνεχίσουν την ανεπιθύμητη προώθηση των προϊόντων τους και των υπηρεσιών υπόκεινται, κατόπιν σχετικής καταγγελίας των προσώπων που ενοχλούνται και περιλαμβάνονται στο πιο πάνω μητρώο, σε κυρώσεις που μπορεί να επιβάλει η Αρχή.

 

 

http://www.dpa.gr/article_13.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κινητο δεν εχω δεχθει κανενα μεχρι στιγμης.

Παντως χθες επειδη εκεινη τη στιγμη προγραμματιζα λιγο και ο κωδικας εβγαζε λαθη ειχα νευρα και μολις σηκωσα το τηλεφωνο νευριασα πολυ που παραλιγο να σπασει το ακουστικο....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...