Προς το περιεχόμενο

'Εχει δουλέψει κανείς μπιμπερ σε μαγαζί???


ktsolkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως λεει και ο τιτλος,εχει δουλεψει κανεις σας μπιμπερ?για οσους δεν ξερουν ειναι ο υπευθυνος για την μουσικη σε περιπτωση που παιζει δυνατα μετα τις ωρες κοινης ησυχιας σε κλαμπακι η καφετερια και αναλαμβανει να την κλεινει με 1 ειδικο πομπο αυτοματα οταν σκασει αστυνομια.

θα ηθελα τις εντυπωσεις ολων οσων ξερουν το αντικειμενο καθως μου εγινε προταση και πρεπει να απαντησω το συντομοτερο.

ευχαριστω εκ των προτερων.

 

 

παρεδωσε σορυ για τα γκρικλισ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλευα DJ όταν ήρθε ο νόμος του Παπαθεμελή, έχω βρεθεί δύο φορές να κινδυνεύω με αυτόφωρο για την ίδια δουλειά, αλλά τη θέση του μπίπερ, τώρα τη μαθαίνω. Αν υπήρχαν και τότε, θα γλύτωνα πολλή ταλαιπωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χρειαζεται συγκεκριμενο ατομο γιαυτη τη δουλεια? δεν μπορει να την κλεισει με τον "ειδικο πομπο" ο υπευθυνος, ο μανατζερ του μαγαζιου η καποιος αλλος ? ποσα θα σου σκανε αν επιτρεπεται?

 

..η λυση ειναι ηχομονωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μαθαίνω οτι έβαλαν και μπίπερ! Αυτό με τους περίεργους με τα πολιτικά, είναι το χειρότερό μου. Και δεν είναι τώρα, το ξέρω το κόλπο απο το 95. Μπαίνουν ένας ή δύο, κάθονται μισό λεπτό για να κόψουν κίνηση (μην είναι κανένας δικός τους μέσα και του χαλάσουν τη δουλειά) βγαίνουν και στο καπάκι μπουκάρει η διμοιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χρειαζεται συγκεκριμενο ατομο γιαυτη τη δουλεια? δεν μπορει να την κλεισει με τον "ειδικο πομπο" ο υπευθυνος, ο μανατζερ του μαγαζιου η καποιος αλλος ? ποσα θα σου σκανε αν επιτρεπεται?

 

..η λυση ειναι ηχομονωση...

 

Τώρα με την τεχνολογία, βάζεις μία κάμερα, στήνεις και ένα δίκτυο και πλητρώνεις κάποιον κομπιουτερά για να σου κάνει το hard reset στα μηχανήματα. Τότε (εσύ το θυμάσαι πιστεύω απο το Άλσος) τη δουλειά την έκαναν οι πορτιέρηδες με κινητά ή μοτορόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες κανονικη διμοιρια εννοεισ σαν αφτεσ που υπαρχουν στον δρομο???πρασινοι η μπλε?τουλαχιστον στην πολη μου δεν παιζουν τετοια.

απλα σκανε ασφαλιτες,κοβουν κινηση,μπορει να μπουν κανονικα στο μαγαζι,να παραγγειλουν και πριν φυγουν να αφισουν ενα χαρτακια(πρασινο νομιζο) με 1 προστιμο αρκετον εβρο στον μαγαζατορα.

 

παρακαλο μην μου σβησετε τα προηγουμενα ποστ.μολις τωρα ειδα οτι απαγορευονται τα greeklish

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ε?να σου πω την αληθεια δεν θα ηθελα στην δουλεια μου να ερχομουν αντιμετωπος με τους μπλε.στον δρομο δεν θα με χαλαγε καθολου,αλλα οχι στην δουλεια μου γιατι μπορει να εξεθετα το ιδιο το μαγαζι,το οποιο σεβομαι και τιμω και ως πελατης τα τελευταια χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.οι απαντησεις δινονται αλλου,οχιι μεσα σε ενα φορουμ,με οπλο ενα πληκτρολογιο και ενα ποντικι.

κατι αλλο.σε περιπτωση που με πιασουν και εστω οτι περναω αυτοφορο,ποια κατηγορια αντιμετωπιζω απο την στιγμη που δεν φαινομαι πουθενα γραμμενος στην κατασταση εργαζομενων του μαγαζιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχάς δεν θα πας εσύ αυτόφωρο, θα πάει ο υπεύθυονος και, ίσως, όσοι είναι στο φανερό προσωπικό του μαγαζιού. Δεν με πήραν ποτέ. Μια φορά παραλίγο, αλλά βρήκαν τον υπεύθυνο και πήραν αυτόν. Θέλει προσοχή όμως, να μην φαίνεσαι σαν εργαζόμενος, σε περίπτωση που σκάσει κανένα ΙΚΑ ή εφορία. Αλλιώς κάηκε το μαγαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα και ικα να σκασει η εφορια εγω ειμαι εξω με το ποτακι μου και ο μονος που ξερει οτι δουλεβω εκει ειναι το αφεντικο.δεν ασχολουμαι με τιποτα αλλο.ειμαι σε παγκο διπλα απο την πορτα οπου μπορει ο οποιοσδηποτε να κατσει(θεωρητικα) και πινω το ποτακι μου με αποδειξη πανω(θεωρητικα παντα).δεν βλεπω πωσ μπορει το ικα και οποιαδηποτε αλλη αρχη να τρεξει καποιον απο τα αφεντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε ναι.πισω απο την μπαρα και πανο απο κανα pioneer cdj1000 παιζοντας και με τα φωτορυθμικα του μαγαζιου τοτε ρισκαρεις πολλα.αληθεια σε περιπτωση που πιασουν τον dj αδηλωτο και πει οτι δουλευει εκει εθελοντικα,τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρω μόνο έναν ξέπαρκο Δανό, που είχε μείνει Ελλάδα τότε, και έπαιζε στα μαγαζιά της πλατείας κάθε τόσο, και είχαν δίπλα του ένα πιτσιρικά με μισθό βοηθού σερβιτόρου, που τον ανέβαζαν στα deck, όταν έπαινε κανένα ελεγκτικό. Συνήθως, αν και σε παίρνουν χαμππάρι, δεν πολυμιλάνε αν δεν πετύχουν το μαγαζί πολύ γεμάτο, ή ΔΕΝ έχουν έρθει μιλημένοι για να κάνουν ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...