Προς το περιεχόμενο

'Εχει δουλέψει κανείς μπιμπερ σε μαγαζί???


ktsolkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε Powerline σε ευχαριστω για τις πληροφοριες.οτιδηποτε νεωτερο θα ενημερωσω καθως μπορει να ενδιαφερει και καποιους αλλους η ιστορια μου.αυτα προς το παρων και ελπιζω και αλλοι να γραψουν εδω τυχων εμπειριες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

k an den πας πες μ να παω εγω:P

ελπιζω να μην σε βαλουν σανι αυτοφοράκια...κ καλα ο υπευθυνος του μαγαζιου για τα αυτοφορα.

μεγαλο κλαμπ ειναι?

η αστυνομια δεν ειναι συννενοημενη με ιδιοκτητη για τετοιτες καταστάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kage:το μαγαζι εχει υπευθυνο.εγω δεν θα φαινομαι πουθενα γραμμενος σαν εργαζομενος.με πιο σκεπτικο να με τρεχουν εμενα στο αυτοφορο?οσον αφορα την αστυνομια δεν ξερω πραγματικα αν υπαρχει καποια σχεση φιλικη με καποιον απο το μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kage:το μαγαζι εχει υπευθυνο.εγω δεν θα φαινομαι πουθενα γραμμενος σαν εργαζομενος.με πιο σκεπτικο να με τρεχουν εμενα στο αυτοφορο?οσον αφορα την αστυνομια δεν ξερω πραγματικα αν υπαρχει καποια σχεση φιλικη με καποιον απο το μαγαζι.

 

Μην σε απασχολεί αυτό. Συνήθως, ο υπεύθυνος τα παίρνει χοντρά, για να καλύπτεται απο τέτοιες στραβές. Ακόμα και αν σε βάλουν υπεύθυνο, θα αναλάβει λογικά το αφεντικό να σου στείλει δικηγόρο και θα καλύψει τα έξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paredwse:συγγνωμη που δεν μπορουσα να το διορθωσω νωριτερα.νομιζω ομως οτι εισαι υπερβολικος.δεν εχουμε ολοι την ανεση να ειμαστε μπροστα απο 1 υπολογιστη πολλες ωρες την ημερα.ξερω εκανα λαθος,αλλα οχι και να σβηστει το τοπικ.εσυ πριν γινεις μοντεραιτορ δεν εκανες λαθη?ολοι ηταν τοσο αποτομοι και απαιτητικοι μαζι σου στο να κανεις κατι σωστα?τελος παντων,δεν το συνεχιζω μιας και ειχα την ασυλληπτη ιδεα μολις μπω σπιτι να τσεκαρω το φορουμ.και διαπιστωσα πως ειχα μονο 6 λεπτα να διορθωσω το ποστ.

παντως οποιος αλλος φιλοσ/η θελει να προσθεσει κατι,θα με ενδιεφερε.

πανω στο αρχικο ποστ μου,παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
paredwse:συγγνωμη που δεν μπορουσα να το διορθωσω νωριτερα.νομιζω ομως οτι εισαι υπερβολικος.δεν εχουμε ολοι την ανεση να ειμαστε μπροστα απο 1 υπολογιστη πολλες ωρες την ημερα.ξερω εκανα λαθος,αλλα οχι και να σβηστει το τοπικ.εσυ πριν γινεις μοντεραιτορ δεν εκανες λαθη?ολοι ηταν τοσο αποτομοι και απαιτητικοι μαζι σου στο να κανεις κατι σωστα?τελος παντων,δεν το συνεχιζω μιας και ειχα την ασυλληπτη ιδεα μολις μπω σπιτι να τσεκαρω το φορουμ.και διαπιστωσα πως ειχα μονο 6 λεπτα να διορθωσω το ποστ.

[...]

 

Δεν το συνεχίζω γιατί έχεις άδικο.

Σε κάθε reply box στο Μπλα-Μπλα, έχει την επιγραφή Προσοχή: Γράψτε μόνο με ελληνικούς χαρακτήρες. Τα μηνύματα γραμμένα με greeklish διαγράφονται. Αυτό δεν το είδες;

Τέσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...