Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν λέω ότι ειναι κακός παίχτης, απλά με τους τρεις στο κέντρο δεν κάνει. είναι πολύ αργός για να μαρκάρει γρήγορους αντιπάλους οπότε προσπαθείς να τον προφυλάξεις ή τον πετάς στον πάγκο για κάποια ματς. ούτε το ένα γίνεται ούτε το άλλο και τα βλέπουμε τα αποτελέσματα τα τελευταία χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασε τη μάχη με τον καρκίνο η 9χρονη κόρη του Λουίς Ενρίκε

Θλίψη στην ποδοσφαιρική κοινότητα. Η 9χρονη κόρη του Λουίς Ενρίκε έχασε τη μάχη με τον καρκίνο και έφυγε από τη ζωή.

  • Sad 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο οι αμυντικοί το πρόβλημα, αλλά όλη η αμυντική λειτουργία της ομάδας. Είναι απίστευτο πως οι αντίπαλοι φτάνουν με μια πάσα έξω από την περιοχή μας. Τραγικό απλά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnyboy είπε

Δεν είναι μόνο οι αμυντικοί το πρόβλημα, αλλά όλη η αμυντική λειτουργία της ομάδας. Είναι απίστευτο πως οι αντίπαλοι φτάνουν με μια πάσα έξω από την περιοχή μας. Τραγικό απλά. 

Είναι αυτό που λες η αμυντική λειτουργία της ομάδας επιεικώς τραγική. 

Αυτός ο Αρτούρ τι παικταράς που είναι και τον έχει πάγκο ο ύπνος. 

Και πάει να κάψει και τον ντε γιονγκ βάζοντας τον δεξί χαφ αν είναι δυνατόν. 

Όπως πολύ ατομιστης ο Πέρεθ στο τέλος θα μπορούσαμε να πάρουμε το ματς αλλά τα σκατωσε. 

Και παρατηρώ υπερβολικά πολλές λανθασμένες πάσες ακόμα και στα 2-3 μέτρα... 

Πάντως είδα κάπου ότι στα 8 τελευταία ματς χωρίς μεσσι έχουμε κερδίσει μόνο το προηγούμενο... Δράμα η κατάσταση και είναι νωρίς ακόμα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2019 στις 12:01 ΠΜ, Tsoukos87 είπε

 

Πάντως είδα κάπου ότι στα 8 τελευταία ματς χωρίς μεσσι έχουμε κερδίσει μόνο το προηγούμενο... Δράμα η κατάσταση και είναι νωρίς ακόμα!! 

No Messi, no party.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δανείζομαι σενάριο από thread πελατών:

- Τι σας πληρώνω κ. @LiquidTroll, δεν βλέπετε τι γίνεται πίσω; Χρειαζόμαστε άμεσα μεταγραφή. 

- Δώσαμε ό,τι είχαμε για Νεϊμάρ, μαζί και το εξοχικό στα καμμένα βούρλα για κρισμάν, έτσι μου είπε η κυρία μάνατζερ. 

- Μα τι μου λέτε; Σας είπα ότι πρέπει να έχουμε γεμάτο ροστερ σε όλες τις θέσεις, γιατί δεν κρατήσατε καβάντσα για άμυνα;

- Και πώς θα παίρναμε Νεϊμάρ;

- Δικαιολογίες, όλα εγώ πρέπει να τα κάνω σε αυτό το κλαμπ. Πάρε τηλέφωνο στον Πειραιά και ζήτα δανεικό τον Παπέ Αμπού Σισέ.

-.......... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ~mxls~ είπε

Δανείζομαι σενάριο από thread πελατών:

 

- Δικαιολογίες, όλα εγώ πρέπει να τα κάνω σε αυτό το κλαμπ. Πάρε τηλέφωνο στον Πειραιά και ζήτα δανεικό τον Παπέ Αμπού Σισέ.

-.......... 

Σεμέδο καλύτερα. Χωρίς καμία διάθεση υπερβολής θα ήταν x100 φορές πιο έτοιμος να παίξει στην Μπαρτσελόνα από τον τουρίστα από το 2015, Πικέ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Δανείζομαι σενάριο από thread πελατών:

- Τι σας πληρώνω κ. @LiquidTroll, δεν βλέπετε τι γίνεται πίσω; Χρειαζόμαστε άμεσα μεταγραφή. 

- Δώσαμε ό,τι είχαμε για Νεϊμάρ, μαζί και το εξοχικό στα καμμένα βούρλα για κρισμάν, έτσι μου είπε η κυρία μάνατζερ. 

- Μα τι μου λέτε; Σας είπα ότι πρέπει να έχουμε γεμάτο ροστερ σε όλες τις θέσεις, γιατί δεν κρατήσατε καβάντσα για άμυνα;

- Και πώς θα παίρναμε Νεϊμάρ;

- Δικαιολογίες, όλα εγώ πρέπει να τα κάνω σε αυτό το κλαμπ. Πάρε τηλέφωνο στον Πειραιά και ζήτα δανεικό τον Παπέ Αμπού Σισέ.

-.......... 

ΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ κάθε φορά που βλέπω το κ.LiquidTroll με πιάνουν δάκρυα 

Υ.Γ Και Ρεαλ και Μπάρτσα καλά τα πάνε πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Α ρε Μεσι, αφου προσπαθουν να σου κανουν τα χατιρια, τουλαχιστον ζητα καναν Φαν Νταικ.
https://www.sport24.gr/football/omades/Barcelona/mesi-hthela-polu-na-gyrisei-o-neimar.5595175.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσσι αγόρι για αυτό δεν σηκώνεις ούτε κούπα καφέ στην Αργεντινή με τέτοια μυαλά.

Εντωμεταξυ χάιλαιτ από χθες το δεύτερο γκολ που τρώμε. Ο Πικε φορμάρει άγρια, και είναι Σεπτέμβρης ακόμα:

 

Screenshot_20190915-092011.jpg

Screenshot_20190915-092050.jpg

υ.γ χωρίς επαφή, ο μπάρμπας να πούμε. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα στο 2ο γκολ της Βαλενθια ειναι απλα αλλου για αλλου ο Πικε.

Παντως θετικο οτι γυρισε ο Σουαρεζ και κατευθειαν γκολ.

Κατι μου λεει οτι την τριτη θα γελασουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...