Προς το περιεχόμενο

Fc Barcelona


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 21/1/2020 στις 2:02 ΠΜ, _linuslost_ είπε

Ο Σεντιεν δεν ήταν ούτε βδομάδα στην ομάδα και προφανώς δεν πρόλαβε να περάσει την δική του φιλοσοφία , αλλά...

*Αποκτήσαμε και πάλι κατοχή και μάλιστα σε πολύ υψηλό ποσοστό ( >80% ) , με αποτέλεσμα να ακυρώσει επιθετικά, σχεδόν τελείως , την Γρανάδα.

* Είδα μια διάθεση να παίξουν πιο γρήγορα την μπάλα και έγιναν αρκετές συνεργασίες.

* Έδωσε πλάτος στο γήπεδο με τον φατι να πατάει συνεχώς γραμμή δεξιά και τον Άλμπα από αριστερά.

*Θωράκισε κάπως την άμυνα με τον Ρομπέρτο να γίνεται 3ο στόπερ όταν κάναμε επίθεση ( όπως έκανε ο Πεπ με αμπινταλ).

* Φυσικά δεν άλλαξαν πολλά και είναι δύσκολο να αλλάξουν στη μέση της σεζόν, το τσ.λ νομίζω έχει χαθεί για τα καλά.

Ο Σουάρες φάνηκε πόσο πολύτιμος είναι στην ομάδα, ο Γάλλος δεν μπορεί να τον καλύψει σε καμία περίπτωση. 

Πάρτε τον καβανι, είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά αυτή την εποχή!

Επιτελους ειδαμε ματς που δεν καταπολεμει την αυπνια!! Ωραια μπαλα, γρηγορες μεταβιβασεις και ωραιο πρεσινγκ. Ποσο δικιο με τον Καβανι, αλλα παει Ατλετικο για να παιζει βασικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Πώς τελείωσε η Ίμπιθα με 11 παίκτες δεν μπορώ να καταλάβω.

Καλά, "γήπεδο" δεν ήταν αυτό το πράγμα, αλλά πολύ ξύλο, και πρακτικά ατιμώρητο. 

Όλο το πρώτο ημίχρονο "παρθενόπες" τα καλόπαιδα της Ίμπιθα, 0 κάρτες, στο δεύτερο 5, οι δύο μετά το 80 και η πέμπτη για ξεκάρφωμα στο 95.

Δηλαδή, μας είπε ο διαιτητής πως επί μία ώρα η Ίμπιθα έπαιζε άψογα...

Τι να πω, κάτι στιγμιότυπα παρακολούθησα (αρκετά εκτενή, βέβαια) και πραγματικά είναι να απορείς. Ξύλο, σηκώματα στον αέρα...

Αφού γύρισαν σώοι οι της Μπαρτσελόνα, όλοι μαζί στη Σαγράδα Φαμίλια να ανάψουν κεράκι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιζουμε χωρις επιθετικο

ειναι πολυ σημαντικο για την ομαδα και κλασικα σε μια δυσκολη εδρα που συνηθως χανουμε ποντους οποτε δε μου εκανε εντυπωση

ο πρποπονητης εχει πεσει σε δυσκολη κατασταση αν δε του παρουν 9αρι καθαρο θα τον καψουμε γρηγορα

τα τελευταια 2 χρονια εχουμε κραξει πολλες φορες ολοι τον σουαρεζ(και γω μαζι) αλλα μιας και η ανυπαρκτη διοικηση  εχει δωσει τοσα λεφτα και δεν εχουμε μια σοβαρη αλλαγη τωρα βλεπεται ολοι ποσο σημαντικη ειναι η παρουσια του για το πως θα παμε επιθετικα

οποιον και να βαλει μπροστα το συστημα δε τσουλαει και ειναι λογικο

κανεις δεν ειναι η θεση του εκει

 

Επεξ/σία από gas83
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, gas83 είπε

... τωρα βλεπεται ολοι ποσο σημαντικη ειναι η παρουσια του για το πως θα παμε επιθετικα

οποιον και να βαλει μπροστα το συστημα δε τσουλαει και ειναι λογικο

κανεις δεν ειναι η θεση του εκει

Αμ δεν το βλέπουμε τώρα. Τα λέμε πριν ακόμα ολοκληρωθούν οι μεταγραφές.

Και ένα καλό που πήρε το μάτι μου:

 

 

Screenshot_20200125_214832.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ~mxls~ είπε

Αμ δεν το βλέπουμε τώρα. Τα λέμε πριν ακόμα ολοκληρωθούν οι μεταγραφές.

Και ένα καλό που πήρε το μάτι μου:

Screenshot_20200125_214832.jpg

προφανως και μιλαω για την επιθεση μονο

τα υπολοιπα τα ξερουμε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 4saken είπε

Δινει 1.80 να παρει το πρωταθλημα η Ρεαλ.Μιλαμε για 80% επιτοκιο σε βαθος 4μηνου.

Το επιτόκιο υπολογίζεται ετήσιο. Δηλαδή 80%^3 = 583,2%. Καλά κέρδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2020 στις 8:53 ΜΜ, gas83 είπε

τα τελευταια 2 χρονια εχουμε κραξει πολλες φορες ολοι τον σουαρεζ(και γω μαζι) αλλα μιας και η ανυπαρκτη διοικηση  εχει δωσει τοσα λεφτα και δεν εχουμε μια σοβαρη αλλαγη τωρα βλεπεται ολοι ποσο σημαντικη ειναι η παρουσια του για το πως θα παμε επιθετικα

 

Τα τελευταια 2 χρονια μονο τον Βαλβέρδε έχω δει πάντως να κράζουν εδω μέσα.

Τελικά μέχρι και οι πέτρες βλέπουν οτι δεν φταίει ο εκάστοτε Βαλβέρδε (άλλωστε οι ιδιοι οι παίχτες το επαιρναν επάνω τους) και πως και ο Θεός ο ίδιος αν αναλάβει προπονητής θα έχει προβλήματα.

Κακά τα ψέματα μετά την φυγή Νειμάρ, η Μπαρτσελόνα δεν βρηκε αντικαταστάτη και τα πάντα βασίζονται πάνω στον κοντό. Σαφώς ο Γάλλος ειναι παιχταράς, αλλά σε ορισμένες περιπτώσεις ειναι απελπιστικά μόνος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pontez2 είπε

Τα τελευταια 2 χρονια μονο τον Βαλβέρδε έχω δει πάντως να κράζουν εδω μέσα.

Τελικά μέχρι και οι πέτρες βλέπουν οτι δεν φταίει ο εκάστοτε Βαλβέρδε (άλλωστε οι ιδιοι οι παίχτες το επαιρναν επάνω τους) και πως και ο Θεός ο ίδιος αν αναλάβει προπονητής θα έχει προβλήματα.

Κακά τα ψέματα μετά την φυγή Νειμάρ, η Μπαρτσελόνα δεν βρηκε αντικαταστάτη και τα πάντα βασίζονται πάνω στον κοντό. Σαφώς ο Γάλλος ειναι παιχταράς, αλλά σε ορισμένες περιπτώσεις ειναι απελπιστικά μόνος.

Τα δικά μου σχόλια στην απ'εξω;

Καλά θα σας φτιάξω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...