Προς το περιεχόμενο

χούντα


Puppet-Master

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Η περίπτωση κάποιος από τους χρήστες αυτού του φόρουμ να είναι "μπάτσος", "γουρούνι με κράνος" κτλ...δεν...από το μυαλό...ε;

 

...μπα, όχι, οι μπάτσοι δεν ξέρουν ανάγνωση, σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει στο φορουμ τέτοιος,τότε ας καθιερώσουμε το forum του insomnia ως το επίσημο μέσο καταγγελιών.

Απο εδώ και πέρα θα γίνονται όλες οι καταγγελίες εδώ καθώς όταν του λες του αστυνόμου "Με κλέψανε","με δείρανε",κτλ,δεν το καταλαβαίνουνε ακουστικώς.

Έστι θα τους το γράφουμε στο φορουμ να το έχουν γραπτώς,να το κοιτάνε,να το κοιτάζουν,μέχρι κάποια στιγμή να καταλάβουν οτι η δουλειά τους δεν είναι να βαράνε φοιτητές αλλά να μας προστατεύουν απο κακοποιά στοιχεία και να μας βοηθούν αντι να κάθονται και να ξύνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εσυ ως στοιχειοθετημενος εγινες κουκουλοφορος

 

Ωραία το κάναμε...δηλαδή τώρα τον κάθε βαλτό και υποκεινούμενο τον ταυτίζουμε με φοιτητή...Καλά πάμε...:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ωραία το κάναμε...δηλαδή τώρα τον κάθε βαλτό και υποκεινούμενο τον ταυτίζουμε με φοιτητή...Καλά πάμε...:(

 

Ξέρεις, είναι της ίδιας "λογικής" του "οι αστοιχείωτοι γίνονται ή μπάτσοι, ή παπάδες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις, είναι της ίδιας "λογικής" του "οι αστοιχείωτοι γίνονται ή μπάτσοι, ή παπάδες".

 

Δεν το είπα εγώ αυτό.Πάντως συνήθως έτσι πάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν το είπα εγώ αυτό.Πάντως συνήθως έτσι πάει...

 

Δεν είπα ότι το είπες εσύ. Τη "λογική" των γενικεύσεων σχολίασα.

 

Παπάς είναι και ο Παπά-Τσάκαλος, aka "γλάστρα της Φραπελιάς", παπάς είναι και ο Αλβανίας Αναστάσιος.

 

Ωραίες οι γενικεύσεις, βοηθάνε να φτιάξουμε έναν κόσμο ταιριαστό με την κοσμοθεωρία μας. Δεν ξέρω αν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, αλλά σίγουρα είναι πιο βολικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...