Προς το περιεχόμενο

Πως περάσατε/περνάτε την εφηβεία σας;


Louminis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είμαι 17+ και έχω έναν χρόνο που με έπιασε το μικρόβιο.

Πέρυσι μιλάμε πέρασα χοντρή κατάθλιψη,λόγο μιας κοπέλας...

Απο τότε που άνοιξε το σχολείο όμως το κατάπια και είπα ασ'το,το καλό αν είναι να έρθει θα έρθει. (δεν ήρθε...)

Τώρα είμαι τελείως χύμα στο κύμα άτομο,έχω μια μεγάλη λίστα ονομάτων γραμμένη εκεί που όλοι ξέρουμε και δεν θέλουμε να αναλύσουμε,είμαι μαλλιάς,ακούω ραπ και λίγη μέταλ,άμα θέλω να την πω σε κάποιον θα την πω (έχω γίνει λίγο-πολύ αγνώριστος σε σχέση μ'αυτό που είμουν παλιά) αλλά!...φροντίζω να διαβάζω να περάσω προγραμματιστής έδω στο σπιτάκι μου με την πρώτη και να την βγάλω καθαρή :twisted: :mrgreen: (μουαχαχα!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να διαβάζω να περάσω προγραμματιστής

 

Υπάρχει σχολή Προγραμματισμού σε Πανεπιστήμιο;Προγραμμτισμό μαθάινεις και μόνο σου.Διάλεξε μια γλώσσα κατέβασε ένα ebook και είσαι έτοιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει σχολή Προγραμματισμού σε Πανεπιστήμιο;Προγραμμτισμό μαθάινεις και μόνο σου.Διάλεξε μια γλώσσα κατέβασε ένα ebook και είσαι έτοιμος

 

αργησες να την πεις την βλακεια σου.....

 

ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΠΕΣ!!!!!!!!!!

 

OFFTOPIC:σε παρακαλω,βαλε με στην λιστα των αποκλεισμενων χρηστων σου,σε παρακαλω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αργησες να την πεις την βλακεια σου.....

 

υπάχει τμήμα Προγραμμτισμού σε ιδιωτικό κολλέγο ή τμήμα ΑΕΙ?Υπάρχουν μαθήματα αλλά όχι και τμήματα.

τεσπα εγώ συμβουλες ήθελα να δώσω στο φίλο να μη χάνει τις ώρες του στα μαθηματικά και τις φυσικές αφού τον ενδιαφέρει κάτι άλλο.Δλδ εσύ μαθαίνεις προγραμματισμό σε σχολή;Σορρυ αλλά εχεις πολύ χαμηλό iq.:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάχει τμήμα Προγραμμτισμού σε ιδιωτικό κολλέγο ή τμήμα ΑΕΙ?Υπάρχουν μαθήματα αλλά όχι και τμήματα.

τεσπα εγώ συμβουλες ήθελα να δώσω στο φίλο να μη χάνει τις ώρες του στα μαθηματικά και τις φυσικές αφού τον ενδιαφέρει κάτι άλλο.Δλδ εσύ μαθαίνεις προγραμματισμό σε σχολή;Σορρυ αλλά εχεις πολύ χαμηλό iq.:evil:

 

 

BΡΕ ΖΩΟΝ (special edit by omnislash) ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ?????

 

(για πες αγαπητε μου, ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ, πως θα κανεις διαχειριση πινακων????μηπως αυτο δεν ειναι μαθηματικα????μπα,μαλλον οχι...)

 

 

σε παρακαλω,σε ικετευω,βαλε με στην λιστα αποκλεισμένων!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν μαθηματα προγραμματισμου

Ε αυτό εννούσα και γω.Αλλά στη σχολή ούτε που πάταγα.Κατέβαζα e books διάβαζα απο κει και τσίμπαγα τους βαθμούς.

 

BΡΕ ΖΩΩΝ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΧΩΡΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ?????

 

Δεν ξέρω.Θες να ρωτήσω ορισμένους ΙΕΚατζήδες που καθαρίζουν 2000 χιλιαρικάκια το μήνα όντας προγραμμτιστές;

 

ΖΩΩΝ

 

Πάντως από ορθογραφία σκίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνεχεια αποδεικνυεις οτι μενεις στους τυπους και οχι στην ουσια.ναι σε χαρακτηρισα ΖΩΩΝ και οχι ΖΩΟΝ (σορρυ,το διορθωνω)γιατι σε αντιθεση με σενα που καθεσαι να λες παπαριες ολη την ωρα στο section Μπλα-Μπλα ενος καθαρα τεχνολογικου φορουμ,η αφεντια μου ταυτοχρονα με το δικο σου ηλιθιο ποστ απαντησε και σε κανα 2-3 ακομα,ε,λογικο ειναι να κανω καποιο λαθος....(σορρυ,ξεχασα οτι εισαι ο τελειος..)

 

ΟΚ,δεν ειμαι καλος στην ορθογραφια

 

οπως επισης κι ΟΚ,το σταματαω εδω,γιατι δεν ειμαι μελος σε ενα φορουμ για να το παιζω κατινα στην βρυση.προσπαθω να βοηθησω και να βοηθηθω σε αντιθεση με σενα που εισαι για να πουλας τσαμπουκαδες.το κομπλεξ σου ειναι πασιφανες...καλο σου βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει σχολή Προγραμματισμού σε Πανεπιστήμιο;Προγραμμτισμό μαθάινεις και μόνο σου.Διάλεξε μια γλώσσα κατέβασε ένα ebook και είσαι έτοιμος

 

 

Κάποιος να ετοιμάσει blog με γενικότερο τίτλο: Η κοτσάνα της ημέρας και να αφήσει την ανανεωσή του στον omniflash...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περασα την εφηβεια μου με νευρα στην οικογενεια, μηδεν διαβασμα, ξενυχτια, rave party , ναρκωτικα και πολλες γυναικες.

Ειχε και καλα και ασχημα,παντως σε γενικες γραμμες ειχε πολυ αδρεναλινη και γουσταρρρρρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω.Θες να ρωτήσω ορισμένους ΙΕΚατζήδες που καθαρίζουν 2000 χιλιαρικάκια το μήνα όντας προγραμμτιστές;

 

Αντί να χαλάνε 2000 ευρώπουλα οι γονείς μου για να μάθω σε ΙΕΚ "χαλάω" τ'απογεύματα και τον ελεύθερό μου χρόνο πάνω απ'τα βιβλία.Αν αυτό θεωρήται μειονέκτιμα,ή βλακία...

 

Πάντως δεν έχουν όλοι την οικονομική ευχέρια για την εύκολη λύση.

Και όπως κάποιος είχε πει (δεν θυμάμαι ποιος :mrgreen:) το τίποτα είναι εύκολο,αλλά και το εύκολο είναι ένα τίποτα.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...