Προς το περιεχόμενο

Πως περάσατε/περνάτε την εφηβεία σας;


Louminis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεοχίππις με ολα τα φρικιά παρέα...Αλλααααααααά...Ήμουν και ήσυχο παιδι..Με τα κέρατα του διαβολου στο κεφάλι!!!!

Τσάμπα λέει η μάνα μου

"Αν κάνεις παιδία, μακάρι να σου μοιάσουν να δεις τι τράβηξα!!!!!????"

*Αυτό να πω την αλήθεια με τρομάζει!!!*

:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δυσκολα. Περασα το γυμνασιο, τρωγοντας και δινοντας ξυλο με αφορμη μια κοπελα που μου αρεσε(ι). Καταθλιψη και πολλα κιλα ηταν σημα κατατεθεν της εποχης. Καλα που δεν επεσα και στα ναρκωτικα.

 

Στο λυκειο, αλλαξα σχολειο και ηρεμησα καπως.

 

Τωρα αρχιζουν να στρωνουν τα πραγματα αλλα και παλι χαλαν τα σχεδια μου με ολα αυτα που γινονται με καταληψεις και τετοια.

 

Life sux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι 16,5 β λυκειου.αρκετα κλειστος τυπος και οι ασχολιες μου ειναι το pc διαβασμα και γυμναστηριο.εξοδος 1 φορα την εβδομαδα.γενικα τα περναω αρκετα ησυχα και οταν ερχονται η στιγμες που θελω να ξεχαρμανιασω σε καποιον παω και τρεχω χιλιομετρα στο γυμν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι 16,5 β λυκειου.αρκετα κλειστος τυπος και οι ασχολιες μου ειναι το pc διαβασμα και γυμναστηριο.εξοδος 1 φορα την εβδομαδα.γενικα τα περναω αρκετα ησυχα και οταν ερχονται η στιγμες που θελω να ξεχαρμανιασω σε καποιον παω και τρεχω χιλιομετρα στο γυμν.

 

δε ξερω αν το προσεξες αλλα υπαρχουν και γυναικες σε αυτο το κοσμο....

 

τουλαχιστον καμια πονηρη ματια θα μπορουσες να ριξεις για να ετοιμαζεσαι για το κοσμο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε ασ'το το παιδι,την καλυτερη κανει....λιγο να προσεξει ακομα θα μπει σε μια καλη σχολη κι απο κει και περα......ναααααα του,ολα θα ερθουν

 

(προσωπικα ακροβατουσα αναμεσα στη δικη σου εκδοχη συνονοματε dimitris2006 και στην εντελως απεναντι ακρη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάσκετ, πολύ μπάσκετ κι άλλο μπάσκετ... και μουσικούλα.

 

Α ναι είχα και κοπέλα, αυτή με είχε δηλαδή, γω χα το μπάσκετ, ώρες μελέτης, στο βίντεο όλοι οι αγώνες και σε slowmotion για να αναλύω τα συστήματα...

 

Το παράτησα μόλις σταμάτησα να ψηλώνω ακόμα έχω τη μουσική και κοπέλα (άλλη), μάλλον πρέπει να ωριμάσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω αν το προσεξες αλλα υπαρχουν και γυναικες σε αυτο το κοσμο....

 

τουλαχιστον καμια πονηρη ματια θα μπορουσες να ριξεις για να ετοιμαζεσαι για το κοσμο αυτο.

 

oi kopeles stin ilikia pou eimai einai gia to kalokairi!opws eipan k kapoioi alloi proexei to na perasw se mia kali sxoli!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα επεσες!

μεγαλωσε γρηγορα ο "μητσος" και βιαζοτανε να βγει εξω! και αργοτερα να μπαινει μεσα.... πολυ μεσα!

κουλα μ'ακους!!!!

 

Eνταξει, το εμπεδωσαμε, μη κανουμε τη συζητηση γτπ:mrgreen:

 

Μαζευτε το! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego den tin exo perasei akoma tin efivia (xexexe) kai epeidi xero oti erxetai mono mia fora se oli tin zoi gia auto to logo prospatho na kano oti pio TRELO mporo xoris vevaia megalous mpelades.

 

Kαμιά φορά μερικά πράγματα περνάνε μπροστά από τα μάτια μας και δεν το πέρνουμε ...χαμπάρι Ενώ άλλες φορές περιμένουμε μια ζωή ολόκληρη για να έρθουν φίλε fish ! :)

 

Edit: xaxa νόμιζα οτι θεωρούσες οτι δεν την έχεις περάσει ακόμα ....aarg ! me αυτά τα greeklish !!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμμορίες ,ξυλίκι με αντίζηλους για γκόμενες σκάγαμε τα λαστιχα των καθηγητών, γήπεδο και ντου ..αυτά.Στη τρίτη σοβαρεύτηκα μπας και περάσω Πανεπίστημιο:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...