Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Mac mini σε Mac MAXI


TyR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

True. Ούτε γω και περίμενα πως και πως να δω αυτή την ατάκα

Βγάζοντας το κάλυμα του mini ερχόμαστε αντιμέτωποι με το εσωτερικό του όπου όλα είναι τακτοποιημένα άψογα για να χωρούν με τον καλύτερο ιδανικό τρόπο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1.42 είναι G4 δλδ δεν είναι Intel.

Αυτό που παρουσιάζει ο φίλος είναι για τα καινούρια με Intel επεξεργαστή.

 

to 3ero oti den einai intel.apla rotao an ginetai kai sto g4 anava8misi epe3ergasth..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Για όσους σκέφτονται να αλλάξουν το οπτικό μέσο, απόλυτα συμβατό με το Mac Mini είναι το Pioneer DVR-K06 (oπως και το Κ-05 απ'οσο διαβάζω στα forums). Το έβαλα πρόσφατα στο δικό μου (αντικαθιστώντας το Combo) και μέχρι στιγμής είναι άψογο. Αναγνωρίζεται απευθείας ως Apple Shipped/Supported και δουλεύει jet!

 

Η αλλαγή φυσικά είναι πολύ απλή, διαρκεί το πολύ 10 λεπτά (τουλάχιστον τόσο μου πήρε εμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αν πάρεις ξεχωριστά την μνήμη μπορείς πάρα πολύ εύκολα να την βάλεις μόνος σου.

Παίρνεις 2 σπάτουλες μικρές και ακολουθείς τις οδηγίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

πράγματι πολύ ωραίο άρθρο και συμφέρον. αξίζει δηλαδή να πάρεις ένα core duo και να το κάνεις core 2 duo. βέβαια όλοι το χουν πάρει χαμπάρι και τα 1.6 core duo κάνουν πιο πολύ απο τα κανονικά core 2 duo, απο μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα.

 

έχει κανείς ιδέα αν μια παρόμοια αναβάθμιση μπορεί να γίνει στα τρέχοντα μοντέλα core 2 duo 1.83 ?

 

οι εικόνες μάλλον είναι φορτωμένες σε εξωτερικό site που ζητά login για να τις εμφανίσει.

 

 

E.D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...