Προς το περιεχόμενο

Κινδυνοι σε μαχη σωμα με σωμα.


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aυτό που λές 1980 είναι πάρα μα πάρα πολύ σχετικό και υπεραπλουστευμένο.

 

Άλλο να είσαι 15-16 χρονών στο σχολείο και να πλακωθείς στις μπάτσες με 5 βλάκες ίδιας ηλικίας και άλλο να είσαι 25 χρονών μόνος έξω το βράδι και να σου τη πέφτουν 5 άγνωστοι 25-άρηδες και να ζητάνε τα λεφτά σου.

 

Δεν είναι όλα ίδια και όμοια και πολλές φορές είναι καλύτερα να αποχωρήσεις με πληγωμενο τον εγωισμό σου, παρά να είσαι στο νοσοκομείο με σπασμένα παίδια ή καμιά μαχαιριά.

 

Όταν ήμουν 20 χρονών και έβραζε το αίμα μου, ένας αλητάκος ίδιας ηλικίας μου ζήτησε τα λεφτά μου σε κεντρικό δρόμο της Θεσσαλονίκης. Δεν είμαι ούτε εύσωμος, ούτε κάτι το ιδιαίτερο, αλλά τον αλητάκο τον περνούσα ένα κεφάλι.

 

Του πούλησα τρέλα και μούρη φυσικά, αλλά δεν πρόσεξα ότι το βλαμμένο είχε τους κολλητούς του, 2 στον αριθμό από πίσω μου. Πρίν προλάβω να πάρω καλά καλά χαμπάρι τί παίχτηκε, με είχαν τραβήξει κάτω και έφαγα το κλοτσίδι του αιώνα, μέχρι που ένας περιπτεράς εκεί δίπλα βγήκε για βοήθεια.

 

Λεφτά δεν κατάφεραν να πάρουν από μένα, αλλά δεν ξέρω τί θα με πείραζε παραπάνω: Να τους δώσω ένα χιλιάρικο και να πάνε στο διάολο ή τα πλευρά μου που πονούσαν επί 2 βδομάδες.

 

Όλα είναι σχετικά. Καυγά να κάνεις εκεί που σε παίρνει.

 

Ακόμα και με 5 να τα βάλεις. Πλακώσου, αρκεί να ξέρεις με τί τα βάζεις.

 

Ειδικά τώρα που τα πράγματα αγριεύουν καθημερινά εκεί έξω...

 

δεν σου ειπα να ξεκινησω καυγα. απλα δεν γινετε να κανω πισω αν ξεκινησει

 

ανεξαρτητα απο τι εχω απεναντι μου. απλα δεν μπορω να

 

αφησω το εδαφος μου. το ξερω οτι ειναι επικινδυνο αλλα δεν μπορω να το

 

αλλαξω. μια φορα με τραβηξε μια φιλη μου για να φυγουμε και περασε ενας μηνας για να ηρεμισει ο πληγωμενος μου εγωισμος μετα δεν το αντεχω. μαλλον ειμαι

 

πολυ τυχερος που δεν εχω φαει το κεφαλι μου ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μιλαω χωρις να ειμαι στον χορό αν και οταν σου συμβανει ειναι αλλιως!

αλλα οπως ξανα ειπα τα παίρνω πολυ ευκολα ειδικα με ανούσιους τσαμπουκαδες!

και προτιμάω να διαπραγματευτώ παρα να δωσω οτι εχω πολύτιμο πανω μου επειδη ο αλλος βαριέται να δουλεψει και περιφέρετε με ενα μαχαιρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου την πεσει αυτος ο τυπας το μονο που πρεπει να κανεις ειναι λακτίσματα απο αποσταση με κλοτσιες στο κεφαλι στην καροτιδα η στα @|@ πουθενα αλλου. ΜΕ 2 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΤΗΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΖΑ... εαν τον παιξεις ξηλο απο κοντα εισαι χαμενος.

 

εαν σε πιασει και σε σφίξει στα χερια του εσκασες σαν καρπουζι...

 

παντα υπαρχει μια ισσοροπια μεταξυ ογκου και μυηκης ευκινησίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το πιθανότερο φίλε johnx2 είναι να προσφερθεί να τον αλείψει με λάδι. Εκτός αν έχει υπηρετήσει ειδ.δυνάμεις, αλλά και πάλι μετά το 6μηνο της απόλυσης η πλύση εγκεφάλου αρχίζει να υποχωρεί.

 

Υ.Γ

Πω ρε φούστη, θα πλακωθώ στα αναβολικά τελικά. Καλύτερα από το να πεθάνεις από το κάπνισμα. Τουλάχιστον έχεις ωραίο πτώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες να σου βγαλω κανενα προγραμμα με stroba, oxymetholon,clebuterol oxandrolon,augmentative hormone kai deca-durabolin?

 

πληροφοριακα!!

Τα αναβολικα βαση παντα ιατρικων ερευνων δεν προκαλουν κακο στην υγεια εαν λαμβανονται απο τον αρρωστο στις δοσεις που οριζει ο θεραποντας ιατρος, απεναντιας δυναμωνουν τον οργανισμο (μυηκα και λειτουργικα) και ενισχυουν επισης το ανοσοποιητικο συστημα, ολλα τα αναβικα κατα κυριο λογο ειναι φαρμακα που χρησιμοποιουντε για τους ανθρωπους της τριτης ηλικιας, για αντιμετοπιση σοβαρων τροχεων ατυχηματων και ανωμαλη αναπτυξη του οργανισμου.. βλεποντας ομως τα οφελη που κερδιζει καποιος μαγευεται και εκει ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΗΔΙ ΔΙΟΤΙ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΚΑΛΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΙΖΕΙ...

 

 

ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΝΑΦΕΡΩ 100% ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΠΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΗΝΟ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ...

 

STROBA--> αυξανει την παραγωγη μυηκων κυτταρων και ελαχηστοποιει τον καταβολισμο κατα την διαρκεια εντονης σωματικης ασκησης με συνδιασμο μεγιστου αναβολισμου στην διαρκεια του υπνου. επιφερει κατακρατιση υγρων και δυσλειτουργια συκωτιου.

 

OXYMETHOLON--> θεωρητε ισως ενας απο τους πιο αναβολικους παραγοντες στην επιστιμη τις ιατρικης, μελανα σημεια κατα την χρηση του... κατακρατιση υγρων και πιθανη υπερλειτουργια συκωτιου.

 

augmentative hormone--> η γνωστη αυξητικη ορμονη... με την χρηση αυτης δεν χρειαζετε να κανει καπιος κατι μιας και ο οργανισμος του θα ξαναπερασει την εφηβια και οτι του εδωσε αυτη... θελει προσοχη στις δοσεις και παρακολουθιση απο γιατρο!!!

 

OXANDROLON--> κανει οτι και το STROBA απλα εχει καλυτερα αποτελεσματα σε μικροτερο χρονο, επισης αυξανει την ερυθροποιηση στο πλασμα του αιματος, και παραλληλα αυξανει την αιμοσφαιρινη, επιβαρηνει υπερβολικα το συκωτι

 

CLEBUTEROL--> γνωστο βροχοδιασταλτικο χαπι το οποιο διογκωνει τα πνευμονικα κυτταρα αυξανωντας ετσι την προσλιψη οξυγονου στο καθε κυτταρο κατα 30%. Σε δοσεις των 5-10mg ημερησιως προσφερει καυση λιπους λογο αυξημενης οξυγωνοσης στους μυες και ευεξια!!

 

DECA-DURABOLIN--> χρησιμοποιειται παραλληλα με το STROBA διοτι ειναι η πηγη ενεργιας για την αυξηση των μυηκων ηνων, χωρις τεστοστερονη στο σωμα οση προπονηση και εαν κανει καποις δεν προκειτε ποτε να εχει μυηκη αναπτυξη. στηροτητα μετα απο μακροχρονια χρηση (πανω απο 4-5 χρονια)

 

επισης ενα αλο φυσικο προοιον με αναβολικες ιδιοτητες ειναι η πρωτεινη. 80-90 γραμμαρια καθαρης πρωτεινης ορου γαλακτος 2 φορες την ημερα, μια αμεσως μετα την προπονιση και μια δοση πρην τον υπνο ειναι απαρετητα για εναν ο οπιοσ αθλητε σκληρα. το πρωι μαζι με το πρωινο περνει ο αθλιτης 40 γραμμαρια συνθετων υδατανθρακων για να γεμισει το πανγκρεας με αποθεματα και να εχει αρκετα αποθεματα γλυκογονου την στιγμη που τα χρειαζετε στην διαρκεια της ασκησης... τελος δεν πρεπει να παραμεληθουν και οι συμπληρωματικες βιταμηνες συμπλεγματος Β για την καλυτερη λειτουργια του κυκλου του krebs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα επειδη με ενδιαφερει και ας μην βγουμε offtopic

αλλα ψαχνω να παρω τιποτα να φουσκώσω λιγο ακομα!

κανω γυμναστικη 4 φορες την βδομαδα αο 2 ωρες

εδω και κανα 2μηνο αυτα

αλλα δεν γινεται και οτι περιμενω

βεβαια ειμαι 65 κιλα και 180 αλλα θελω να φουσκώσω λιγο!

καμια προταση να παρω τιποτα

και μην βγω χωρις @@ μετα υπαρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γυμναστιριο στρωνει μυς. Μια πολεμικη τεχνη τα αντανακλαστικα. Για μενα καλυτερα μια πολεμικη τεχνη παρα μουσκουλα. Ετσι και δυναμη εχεις και τεχνικη. Αλλα η ριμαδα η τεχνη θελει χρονια και δεν εχω για να δωσω τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Φίλε johnx2 κανένα στακάκι και πολύ είναι. Και βέβαια με την επίγνωση πως η εφεδρίνη ακόμη και σε μικρές ποσότητες είναι θανατηφόρος ουσία, δηλαδή δεν παραμυθιάζομαι και πολύ εύκολα και στο λέω μιας και είμαι ήδη τούμπανο. Αλλά άμα γίνω έτσι το πιθανότερο είναι να με διώξει η γυναίκα μου.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωταθλητής στίβου 400 μετρων...

 

δεν εχω μπει σε τετοια παιχνιδια αλλα γνωριζω παρα πολλα πραγματα για το θεμα μεσα απο ιατρικα βιβλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Άξιος σαλονικιέ (η γυναίκα μου είναι σαλονικιά) σου εύχομαι τα καλύτερα.

 

Εγώ πάλι πλακώθηκα στις γυμναστικές επειδή το 2000 τσακίστηκα από έναν γερανό και έσπασα όλην την πτέρυγα μέχρι τελευταίο κοκκαλάκι. Αλλά δε παραπονιέμαι, ωφελημένος βγήκα. Η γυμναστική για να "σφίξουν τα κόκκαλα" έγινε γυμναστική για να σπάω κόκκαλα. lolol

 

Πάντως θυμάμαι μια φορά (πριν το 2000) που ένα ολόκληρο καφενείο είχε βγει να με κλωτσάει στα καλά καθούμενα, άνοιξα κι εγώ κάτι κεφάλια με ένα δίλιτρο coca-cola με νερό-πάγο, αλλά στο τέλος τις έφαγα. Δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει με τον κάθε παλαβό.

 

Είμαι της απόψεως πως ακόμη και σήμερα να περνούσα απ' έξω θα ήταν πολύ τρελοί για να τα βάλουν μαζί μου. Ή τουλάχιστον δεν θα τους πέρναγε από το μυαλό καν η σκέψη. Όπως και να το κάνεις τα μούσκουλα μετράνε. Με ή χωρίς εφεδρίνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωταθλητής στίβου 400 μετρων...

 

δεν εχω μπει σε τετοια παιχνιδια αλλα γνωριζω παρα πολλα πραγματα για το θεμα....

 

οι γνωσεις μου πηγαζουν απο ανθρωπους που θαυμαζουμε στα κουλουαρ.

 

Λυπάμαι που θα στο πω έτσι ωμά , αλλά όχι μόνο είσαι επικίνδυνος για τον εαυτό σου , αλλά και για όλους τους υπόλοιπους καθώς επικαλείσαι ότι ξέρεις να συνταγογραφείς "θεραπείες" επειδή είσαι αθλητής.

Όλα όσα είπες παραπάνω και με ευθύνη τον λόγων μου (Απόφοιτος ΤΕΦΑΑ / κανείς δεν είναι τέλειος ) είναι γεμάτα ανακρίβειες, η μονομέρεια στο μεγαλείο της , ΑΝΤΙΕΠΙΣΤΙΜΟΝΙΚΑ , ΦΑΒΟΡΙΤΙΣΜΟΣ κανονικός.

Από πού να σε πιάσω και που να τελειώσω , και μόνο που παρουσιάζεις μια λιστα φαρμάκων χωρίς να παρουσιάζεις αντενδείξεις τα λέει όλα για τον τρόπο που έχεις ασχοληθεί με το θέμα. Όπως επίσης και για την δήθεν προπονητική σου εγκυρότητα για τα περι δοσολογιών πρωτεΐνης αλλά αυτό είναι πταίσμα μπροστά στα άλλα . . . Λυπάμαι που είσαι και αθλητής !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τεφαα ειναι η θεωρια... εμεις ειμαστε η πραξη. εαν κανεις εναν αθλητη 400 μετρων προπονιση βαση των βιβλιων που διαβαζετε εσεις ζητημα να κατεβει τα 51 δευτερολεπτα...

(εχω μελετησει αρκετα βιβλια προπονιτικης σας...)

 

οποτε ασε τον προλογο...

 

αυτα που αναφερονται παραπανω ειναι καθαρα 100% πληροφοριακα!!!!! το να αναφερεις κατι δεν ειναι κακο. το να μην γνωριζεις και να δοκιμαζεις ειναι κακο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κοίτα τζόνυ, μεταξύ μας έχει και λίγο δίκιο. Όποιος είναι στο χώρο ξέρει ότι αποκλείεται να κάνεις πρωταθλητισμό υψηλού επιπέδου χωρίς καμία ουσία, αλλά το να το διαλαλείς και να το διαφημίζεις δεν είναι και πολύ καλή πρακτική.

Βλέπεις ούτε εγώ βγήκα να πω "πάρτε εφεδρίνες να δυναμώσετε", επειδή ίσως να αντέχει ο δικός μου οργανισμός, ενώ κάποιος άλλος μπορεί να ξεψυχούσε με την πρώτη δοκιμή. Και τέλος πάντων για απαγορευμένες ουσίες μιλάμε, στην ίδια κατηγορία με αυτή των ναρκωτικών. Καλύτερα να φυλάγεσαι για να μην σε μαντρώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...