Προς το περιεχόμενο

Magazi me melania...?


fido_dido

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re paidia xerei kaneis pou mporo na bro kana magazi (stin A8hna) me ftina melania gia inkjet HP ektipoti(710c) i pou na xanagemizoun ta adeia cartridge (enas mou eipe gia 5.000 mono to mauro, alla eixa dei mia diafimisei se ena periodiko alla de 8umame pio gia 2.000-3.000)?

Apo oti mou exoun pei to na prospa8iso na ta ftiaxo monos mou(me ta melania pou poulane ta magazia gia xanagemisma tou cartridge) de 8a petixei giati kati paizei me esoterikes pieseis ka 8a trexei to melani apo mono tou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα μαγαζια που προαναφερατε ξαναγεμιζουν τα παλια ή εχουν imitation.Κι εγω ΗΡ710 εχω.Αγορασα μελανια απο το www.melani.gr αλλα δεν τα εχω φτιαξει ακομα γιατι δεν τα χρειαστηκα.Δεν ξερω αν ειναι ευκολο confused.gif" border="0 confused.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται έχει και εδώ ---> http://www.ecotype.gr/.

Πάντως το γέμισμα των cartridges είναι πονεμένη ιστορία, καλύτερα να παίνρει κανείς imitation...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

ΣΤΗΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ Printink Onomazetai Kai Einai Konta ΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΑΓ.ΘΕΡΑΠΟΝΤΟΣ 5 ΠΑΡΑΛΗΛΑ ΤΗΣ ΛΕΩΦ. ΠΑΠΑΓΟΥ...ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το ξέθαψες φίλε μου αυτό το θέμα 4 ετών ??? Επίσης να τονίσω ότι υπάρχουν τα 123refills και είναι υπεύθυνα και αξιόπιστα καταστήματα. Πολύ χαμηλές τιμές πραγματικά και μάλιστα ελέγχουν τα μελάνια και τις κεφαλές και κατα την παραλαβή και κατα την παράδοση. Υπάρχει ενα υποκατάστημα που με εξυπηρετεί στη Θηβών στο ύψος του πεζόδρομου στο Περιστέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...