Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το ελληνικό κράτος είναι ακριβότερο.

 

Και δεν κάνει και τη δουλειά για την οποία πληρώνουμε. Λέτε να μπορούμε να το επιστρέψουμε και να πάρουμε πίσω τα λεφτά μας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μήνυμά σου είναι "άλλα αντ' άλλων" φίλε μου.

 

426.08 GBP

 

=

 

477.112 EUR

 

 

επίσης

 

497.41 GBP

 

=

 

556.963 EUR

 

Μόλις τώρα έκανα τις μετατροπές στο http://www.xe.com

 

Συνεπώς: Οι 426 λίρες χωρίς ΦΠΑ είναι 477 ευρώ. Άρα το ελληνικό site είναι ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ κατά 22 ευρώ. Η τελική τιμή στο ελληνικό site είναι 6 ευρώ ακριβότερη, και είναι καθάρα λόγω του 19% ΦΠΑ της Ελλάδας, έναντι 15% της Αγγλίας.

 

Το ελληνικό μαγαζί λοιπόν είναι φτηνότερο. Το ελληνικό κράτος είναι ακριβότερο.

 

 

Μου φαινεται πως μας δουλευεις ρε φιλε εγω το συνολο θα πληρωσω χεστηκα αν ειναι πιο ακριβο το ελληνικο κρατος στο φπα,οπως επισης γιατι να παρω κολονιες μαρκας 65ε κ οχι 33ε απο αγγλια εδω ειναι πιο ακριβο το κρατος στο φπα? Μα τι λες τωρα θες αναλυση ,εγω φιλε θα πληρωσω κ το φπα δεν εχω μαγαζι εσυ αν εχεις πρτο ετσι ,στους gay τους αγγλους στα ... τους παιρνουν 3φορες τον μισθο μου στην τελικη κ τα περνουν κ πιο φθηνα ,τι φπα κ πα..ριες λες ,μου φαινεται αλλου ειναι μερικοι . Μην με κανεις να σου φερω παραδειγματα καλυντικα η οργανα γυμνασικης που εχω βρει δοτι θα τραβαμε τα μαλια τους κ πιστεψε με κ 15% φπα να ειχαμε κ παλι :-) νιετ... Για το γενικο συνολο που μας κοροιδευουν μιλαω εσυ μονο σε αυτο κολησες για να την πεις κ στην τελικη εφοσον πλερωνω κ το φπα κ παλι θα παω εκει που ειναι το πιο φθηνο κ εκει ειναι του εξωτερικου,απλο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για τρελό παραλήρημα... Σου εξήγησε ότι το μοντέλο που αναφέρεις και για το οποίο χτυπιέσαι και οδύρεσαι, είναι πιο φτηνό στην Ελλάδα κι εσύ λες για καλλυντικά και όργανα γυμναστικής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για το off topic αλλα που τα βρηκατε παιδια τα Vista Home Premium 40 eyro?

 

Τοσο κοστιζουν προεγκατεστημενα.

 

Eπειδή έχω λίγο μπερδευτεί αν παραγγείλω καινούριο pc με vista home premium 64 θα μου στοιχίσουν 40 ευρώ ή 109? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μπορει να εξηγησει καποιος γιατι αυτο το κ@λ@μαγαζο το you καθε φορα κανει λαθος αρχικα στις τιμες στο crazy you.Τωρα για παραδειγμα εχουν προσφορα απο 1199 αρχικη 1699 τελικη δλδ ελεος....ξερω οτι μετα το διορθωνουν αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μπορει να εξηγησει καποιος γιατι αυτο το κ@λ@μαγαζο το you καθε φορα κανει λαθος αρχικα στις τιμες στο crazy you.Τωρα για παραδειγμα εχουν προσφορα απο 1199 αρχικη 1699 τελικη δλδ ελεος....ξερω οτι μετα το διορθωνουν αλλα...

 

Α, δηλαδή εσενα σου τη φορτώνει τη σελίδα...είναι μια πρόοδος, δεν μπορώ να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε όσους δεν ανοίγει η σελίδα του YOU τσεκαρετε άν έχετε ενεργοποιημένο το parentl control στο antivirus.

Εγω με kaspersky πρεπει να το κλεινω για να μπορω να μπω, αλλιως περιμενω 5 λεπτα για να ανοιξει η σελιδα.

 

 

Και κατι αλλο:

Η προσφορα με την οθονη Eizo S2031W στα saturn ΙΣΧΥΕΙ, πηγα σημερα με εναν φιλο μου και την πηρε και αυτος, μονο με 279ευρω..

 

Ειχε αλλα 6 κομματια σιγουρα την ωρα που εκλεινε το καταστημα στη Συγγρου.

 

 

Επησης εχει και μια 24αρα, πιθανοτατα την EIZO 24'' ΗD2441W με 679ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, εκεινη η προσφορα στο saturn για PSP με συνδεση wind ή 100 ευρω εξτρα επιδοτηση (κατι τετοιο) ισχυει ακομα? Αν οχι ισχυει καμια αλλη καλη προσφορα για νεα συνδεση?

 

Τελος του μηνος τελειωνει το 12μηνο συμβολαιο μου και ψαχνομαι να δω τι θα κανω γιατι θελω να παρω και καινουριο κινητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ξεκιναω εγω:

Στο καταστημα microland: http://www.eml.gr εχει μια καλη προσφορα μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων-για οποιον σκεφτεται να βαλει αυτην την περιοδο adsl η να την ανανεωσει(οπως εγω) δινει με την αγορα οποιασδηποτε παιχνιδομηχανης-μερικων laptop kai desktop συστηματων- adsl1024 μεσω altec για ενα χρονο....

Ειναι πολυ καλη προσφορα αν σκεφτουμε οτι η συνδεση για ενα χρονο κανει καπου 300 ευρο....Altec συνδεση ειχα παλιοτερα(isdn) kai ηταν πολυ σταθερη...Οποιος θελει ας παει....

Α κατι που ξεχασα βασικο ειναι οτι οι ενεργοποιησεις μπορουν να γινουν μεχρι 31/8/07(αν και καπου αλλου ελεγε 31/7/07) και οποιος αγορασει απο εκει καλο ειναι να το διευκρινησει πρωτα....

 

Φίλε μου παντως θα ελεγα οχι στην Altec γιατι εχει προβληματα χρεοκοπησης κ ηδη εχουν κλεισει πολλα κυκλωματα της....

 

http://www.insomnia.gr/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=17&limitstart=85

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...