Προς το περιεχόμενο

_ Προσφορές Καταστημάτων _


madsc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Φίλε μου παντως θα ελεγα οχι στην Altec γιατι εχει προβληματα χρεοκοπησης κ ηδη εχουν κλεισει πολλα κυκλωματα της....

 

http://www.insomnia.gr/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=17&limitstart=85

 

Πρίν του κάνεις μάθημα για το πρόβλημα της αλτεκ, είδες πότε το ποστάρησε αυτό; Οι ημερομηνίες ενεργοποίησης ήταν μέχρι το καλοκαίρι του 2007 !!! 1,5 χρόνο πρίν, τότε μια χαρά ήταν η άλτεκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και απο μένα.Με το you τι παίζει?Αν παραγγείλω το access point πως το πέρνω?Βρίσκομαι Θεσσαλονίκη.

Πατάω τρόποι αποστολής κ τρόποι πληρωμής κ δεν μου τα ανοίγει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις πιστωτικη καρτα το πληρωνεις με αυτην και το στελνεις σε ενα απο τα καταστηματα You στη θεσσαλονικη και γλιτωνεις τα μεταφορικα.

Αλλιως επιλεγεις αντικαταβολη σε χρεωνουν και 4 ευρω περιπου να στο στειλουν με κουριερ στο σπιτι.

Γρηηηηηηηηηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και απο μένα.Με το you τι παίζει?Αν παραγγείλω το access point πως το πέρνω?Βρίσκομαι Θεσσαλονίκη.

Πατάω τρόποι αποστολής κ τρόποι πληρωμής κ δεν μου τα ανοίγει!

 

το you παντως να ξερεται εχει χαλια after sales.εχω αφησει προιον που δεν εχω καν ανοιξει εδω και ενα μηνα infoquest για επιστροφη και ουτε καν με εχουν παρει τηλ.σε εποικινωνια με το you απαντανε κατι ασχετες κοπελες και δεν ξερουν τι τους γινετε.ευτυχως που το προιον ηταν ευτελης αξιας.σιγα μην ξαναπαρω απο αυτους εστω και βρω κατι 100 evro πιο κατω:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι. πατάω προσθήκη στο καλάθι στην crazy τιμή, αλλά στο check μου βγάζει την κανονική τιμή και όχι την crazy.

Είναι τελευταίο κομμάτι λέει. εδώ και 10 λεπτά.

Πρώτη φορά δοκιμάζω το you.gr

Τι μαλακία είναι αυτή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω ότι στο κάνει στο access point usr; μόλις το δοκίμασα και όντως βγάζει κανονική τιμή. Μάλλον δεν έχουν κάνει ανανέωση. Σόρρυ αλλά το τελευταίο το πήρα εγώ, πριν μισή ώρα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...