Προς το περιεχόμενο

Olympus mju 750 vs Canon Ixus 850IS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι;

αν είναι να δώσεις τόσα πολλά λεφτά δεν αξίζει να πας σε NIKON πχ στην NIKON COOLPIX P5000 VR http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.663230;

 

και ακόμη μια ερώτηση μια που δεν το κατέχω το θέμα: σ' αυτές τις μηχανές παίζει να έχεις έξτρα μπαταρία στην τσάντα σου φορτισμένη για αν σου τελειώσει η πρώτη, και πόσο περίπου κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πας σε Νικον; Εξίσου καλές με olympus k Canon είναι. Όλες με τα + και τα - τους.

Συγκεκριμένα, αυτή που προτείνεις, εμένα μου φαίνεται πολύ καλή. Θα την πρότεινα χωρίς βέβαια να την εχω δοκιμάσει! Κοίτα καλύτερα, όμως στον Κατερέλλο (google it-katerellos.gr-δεν εχω κ τα bookmarks μου...) για καλυτερες τιμές κ έξτρα μπαταρίες που αν εχεις τα εξτρα λεφτά, καλό είναι α έχεις μαζί σου, αν κ μονο αν τραβάς πολλές φωτογραφίες την ημέρα κ δεν έχεις πάντοτε κοντά σου φορτιστή (π.χ. διακοπες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panta h pshfiakh einai pithanon na se afhsei sta krya tou loutrou. eite ayth pou tha pareis pairnei rechargeable li-ion eite aples alkalikes, panta prepei na exeis ypologisei extra energeia. oi men kratane pio poly alla oxi aparaithta, oi de yparxoun kai sto teleytaio psilikatzidiko, kai pali vevaia oxi aparaithta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon 850is λεμε γιατι το ολο πακετο αξιζει

την χρησιμοποιω εδω και ενα χρονο και την ταλαιπωρω

στα βουνα με χιονι και στη παραλια

κανε μου ενα pm με ενα mail σου να σου στειλω ενα βιντεακι κα φωτο

για να εχεις ιδια αποψη

φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

canon 850is λεμε γιατι το ολο πακετο αξιζει

την χρησιμοποιω εδω και ενα χρονο και την ταλαιπωρω

στα βουνα με χιονι και στη παραλια

κανε μου ενα pm με ενα mail σου να σου στειλω ενα βιντεακι κα φωτο

για να εχεις ιδια αποψη

φιλικα

 

 

Και εμενα η Cannon μου αρεσει πολυ!!!! Ειναι πιστευω πολυτ καλη επιλογη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i nikon pou proteineis einai entelos diaforetiki san mixani. exei epanafortizomeni, skopeftro, mporei na parei daktilious kai eksoteriko flas, megaliteri analisi kai statheropoiiti, alla :

1) den exei evrigonio ( xoris to daktilio )

2) se sxesi me tin ixus 850 einai gkoumoutsa se megethos.

Eksartatai ti zitas.

Extra mpataria panta xreiazetai. Oi original einai sxetika akrives. Ypologize giro sta 45-50 sti kaliteri. Gia olympus mexri kai 70-80. An pareis simvatiki ( px Hama ) to kostos peftei arketa. Gia canon giro sta 20-30. Tora to poso tha kratisei i mia kai poso i alli rota me se kana xrono na sou po;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...