Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα πόστηδες!

Έτσι για να ξεκινήσουμε ωραία, προτείνεται πρόγραμμα για windows για δημιουργία partition. (έχω αλλάξει τροφοδοτικό, και όσων αφορά τα linux, περί αυτού πρόκειται :P)

Καλημέρα σε όλους!

Ρε παιδιά πως γίνεται ενώ έχει θεωρητικά σταματήσει να λειτουργεί το http://www.piratebay.org να μην βλέπω καμία αλλαγή αλλά να έχει ακόμα όλα τα καλούδια + ότι καινούργιο παίζει;

Μου έχει ξεφύγει κάτι;

 

Εκ πρώτης όψεως φαίνεται περίεργο. Υπάρχει ωστόσο μια ασφαλιστική δικλείδα για κάθε torrent tracker ενάντια σε οποιαδήποτε απειλή. [link]

 

 

Chuck Norris torrents! Cause nobody fucks with Chuck Norris.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έχω ένα γρίφο για τα τσακάλια του ινσόμνια. Θέλω να αγοράσω πράγματα αξίας άνω των 5 χιλιάδων από ένα μαγαζί, χωρίς να πληρώσω όμως και να μην είμαι και παράνομος. Γίνεται; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα γρίφο για τα τσακάλια του ινσόμνια. Θέλω να αγοράσω πράγματα αξίας άνω των 5 χιλιάδων από ένα μαγαζί, χωρίς να πληρώσω όμως και να μην είμαι και παράνομος. Γίνεται; :-D

 

Δεν ήρθε η πρωταπριλιά ακόμα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα γρίφο για τα τσακάλια του ινσόμνια. Θέλω να αγοράσω πράγματα αξίας άνω των 5 χιλιάδων από ένα μαγαζί, χωρίς να πληρώσω όμως και να μην είμαι και παράνομος. Γίνεται; :-D

 

πως δεν γίνεται. Θα πρέπει να δώσεις λίγο κωλαράκι όμως σε κάναν γεροξεκούτη μεγαλογιατρό ή μεγαλοδικηγόρο :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΗΠΑ: Θόρυβο προκάλεσαν οι δηλώσεις του Μπόνο των U2 για τη διαδικτυακή πειρατεία

 

Ο Μπόνο να κάτσει στα αυγά του που θα μας κλαίγεται ότι δεν έχει και φράγκα και ότι του τα τρώνε οι πειρατές εάν του αρέσει η Κίνα να πάει εκεί να γουστάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει ο πάλιο γύψος,

ας γιορτάσουμε παιδιάααααα,

και του χιαστού ο πόνος,

θα περάσει με χάπια πολλάαααααα...

 

όποιος και πει και του χρόνου το πήδηξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιδερένιος ρε.

Καλημέρα :)

 

τι καλό παιδί....

 

άλλο κακό να μην σε βρει Αλέκο.

Πλακώσου τώρα στην γυμναστική για τον χιαστό.

ευχαριστό λέφτερ

έτσι με είπαν και μένα... αί να δουμ...

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:27 ----------

 

ο Διογένης... πρώτη σειρά τελευταίος... φίλος καλός... για αυτόν πήρα blueray writer... για να γράφω τα επεισόδια του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...