Προς το περιεχόμενο

One Piece


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεκίνησα να παρακολουθώ τις ταινίες κι έχω να κάνω μερικά σχόλια:

1η ταινία:

Απλά άθλια και κακόγουστη.

2η ταινία:

Όπως θα έλεγε και ο Hommer Simpson "Borring!!!"

3η ταινία:

Δεν άντεξα να την δω μέχρι το τέλος.

 

Θα προσπαθήσω να την παρακολουθήσω και μετά θα πάω στην 4η.Μα καλά είναι δυνατόν να καταστρέφουν το όνομα τους για μερικά χιλιάρικα Yen?

ντροπή και αίσχος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
  • Απαντ. 759
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εχω αρχισει αυτο το anime εδω και 3 μερες ειμαι στο 47 επεισοδιο αλλα δεν μπορω να βρω το υπολοιπα!βλεπω αυτο που μιλανε ιαπωνικα και εχουν απο κατω αγγλικους υποτιτλους!!αλλα αφου δεν εβρισκα μετα το 47 κ αλλα τετεια πηγα να δω αυτα που μιλανε αγγλικα και ηταν διαφορετικα απο τα αλλα δηλαδη το επεισοδιο 47 ηταν τελειως διαφορετικο!!!ξερει κανεις σας καποιο site που να μπορω να τα δω αυτα με τους αγγλικους υποτιτλους η εστω καποιο τορρεντ?ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ειναι παρανομο να βλεπω καποιο anime απο καποιο site η να το κατεβαζω απο torrent?:Sαμα ειναι τοτε συγμωμη αμα μπορει καποιος και ξερει ας μου στειλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι προφανώς και είναι παράνομο να το κατεβάζεις από site...

σαν τηλεοπτική σειρά/ταινία είναι τι νόμιζες? :P

άσε που το συγκεκριμένο είναι και licenced...ακόμα "χειρότερα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω το manga(το ανιμε δεν με τρελανε,ωστε να κατσω να το δω),γτ κυριως,πλην του οκ,ψιλοπαιδικου σε σημεια στορυ-που ομως ειναι πολυ καλο-,μου αρεσει παααρααα πολυ το σκιτσο του Oda,κ επιτελους βρηκα ενα καλο,σχεδον αριστο υποκαταστατο του καμπαμαρου,στη βλακοφατσα του Λουφυ...Thresh,εσυ που εισαι κ ο πιο manga-ka εδω,αγοραζω τα βιβλια της VIZ,κ τωρα νομιζω εχει μεινει στο 17,πριν βρουν τον Crocodile...προφανως κυκλοφορει/ουσε κ απο αλλη εκδοτικη στην Ιαπωνια ε?που περιπου ειναι τωρα,τελειωσε?παιζει να την βρω απο εδω,απο κανα ελληνικο κομιξαδικο?γτ βασικα εχω μεινει τωρα στο 17,ε,κ δεν μπορω να περιμενω να βγει το 18 το καλοκαιρι(εθισμος δλδ)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν αγοράζω manga, τα διαβάζω από online viewers ή τα κατεβάζω :-(

άρα όπως καταλαβαίνεις δεν έχω ψάξει ποιοι το βγάζουν

 

όχι δεν One Piece δεν έχει τελειώσει (chapter 501 this week)...βρίσκετε στο μισό του story σύμφωνα με τον Oda...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αγοράζω manga, τα διαβάζω από online viewers ή τα κατεβάζω :-(

άρα όπως καταλαβαίνεις δεν έχω ψάξει ποιοι το βγάζουν

 

όχι δεν One Piece δεν έχει τελειώσει (chapter 501 this week)...βρίσκετε στο μισό του story σύμφωνα με τον Oda...

 

 

:shock::shock::shock::shock:....ποοοοο....καλα,ποσο μεγαλο θα ειναι???εγω δυστυχως online δεν μπορω να τα διαβασω,με κουραζει στα ματια παρα πολυ,κ κ καλα κανω κ συλλογη,οπωτε αναγκαστικα περιμενω το τομακι οταν βγαινει....παντως τα σπαει,οπως κ ναχει Big big time....αντε,θα φτασω 30 κ ακομα θα το διαβαζω,ετσι οπως παει...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My nakama,

500 chapters manga, (501 this week)

355 episodes anime, και οπως είπε ο Thresh είμαστε μόνο στο 50% !!!!

 

Αυτό σημαίνει οτι μας περιμένουν πολλές ακόμα εκπλήξεις και εαν κρίνω απο το teaser trailer της 9ης ταίνιας, (σε σενάριο Oda),θα σπάει κόκκαλα.

 

Εγώ βέβαια στο anime είμαι στο επεισόδιο 243 λόγω του sub group που ακουλουθώ, αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα, γιατί στο manga γίνεται χαμός

 

Gomu gomu noooo.... Bazooka

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...