Προς το περιεχόμενο

Simpsons Movie


tromeros dennis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SIMPSONS MOVIE FINAL TRAILER

 

http://www.dailymotion.com/video/x2c85w_the-simpsons-movie-final-trailer

 

διαβασα σε μια σελιδα οτι τα πρωτα 25 με 30 λεπτα του εργου ειναι το καλητερο επισοδιο τον simpsons.

 

πωτα θα βγει στην ελλαδα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
SIMPSONS MOVIE FINAL TRAILER

 

http://www.dailymotion.com/video/x2c85w_the-simpsons-movie-final-trailer

 

διαβασα σε μια σελιδα οτι τα πρωτα 25 με 30 λεπτα του εργου ειναι το καλητερο επισοδιο τον simpsons.

 

πωτα θα βγει στην ελλαδα???

 

koita den eimai kai sigourh alla sto site pou mphka elege 26/07/2007

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για 27 Ιουλίου ξέρω. Γενικότερα πάντως ακούγεται πως θα ναι πολύ καλή. Μάλιστα και η σειρά στην 18η σαιζον εφτιαξε πολύ σε σχέση με τις προηγούμενες ...10..., θυμίζει κάτι από παλιά καλά simpsons

fingers crossed :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με τις προηγούμενες 10; Οι καλύτερες σεζόν για μένα είναι 5-14. Καλή και η 18 δε λέω, αλλά στα ίδια επίπεδα μου φάνηκε με 15-17. Ίσως ένα τικ καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετυχα το τραιλερ της ταινιας στο σινεμα... Δεν ξερω αν υπαρχει θεος, αλλα αν υπαρχει με αγαπαει τρομερα... Simpsons ταινια, futurama ταινια... τι αλλο μπορει να θελει καποιος??? Και η καλυτερη σεζον απο αυτες που εχω δει ειναι η 9...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις προηγούμενες 10; Οι καλύτερες σεζόν για μένα είναι 5-14. Καλή και η 18 δε λέω, αλλά στα ίδια επίπεδα μου φάνηκε με 15-17. Ίσως ένα τικ καλύτερη.

 

Εγώ με ΟΛΕΣ τις σαιζόν έριξα πολύ γέλιο αλλά 8-17 ήταν ψιλόrandom σεναριακά και βασίζονταν σε άσχετα αστειάκια πάνω στους χαρακτήρες λίγο αλα family guy (χωρίς τις καφρίλες).

ΜΑΚΡΑΝ THE BEST Η 6η ΣΑΙΖΟΝ!!!!: Mr.Plow, Homer the heretic, Monorail...ktlktl απλα the best!:-o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Έχω ακούσει φήμες πως στην Ελλάδα θα παιχτεί μόνο μεταγλωττισμένη.

 

Έλα τώρα, ντροπή να λέγονται τέτοια πράγματα... Προτείνω πάντως να ακολουθήσουμε την ιδέα σου και να κάνουμε μποϋκοτάζ μέχρι να την παίξουν κανονικά (αν είναι δυνατόν να υπάρχει Έλληνας που να έχει το ΘΡΑΣΟΣ να αντικαταστήσει την πιο αστεία φωνή όλων των εποχών, Dan Castellaneta)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Ελα ρε συ δεν υπαρχει τετοια περιπτωση, κανεις δεν ειναι τοσο μα****ς...

 

Ποτέ μην υποτιμάς την ικανότητα του σύμπαντος να παράγει μα**κες. Άλλωστε μόνο η ανθρώπινη βλακεία δεν έχει όρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

true,true, αλλα οσο και αν πιστευω στην απυθμενη μαλα*** της ανθρωποτητας, απλα δεν παιζει σαν σεναριο αυτο... Δεν γινεται... Ναντα... Δεν παιζει... Με την καμια... Και να θελανε να το κανανε, ποιος ηθοποιος θα μπορουσε να το κανει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...