Προς το περιεχόμενο

Πανεπιστημιακά φροντιστήρια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήγα στο φροντιστήριο της Desknet για κάτι μαθήματα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Οι καθηγητές όλοι είναι υποψήφιοι διδάκτορες και με βοήθησαν πολύ να περάσω αυτά που χρωστούσα. Έχει καθηγητές όλων των ειδικοτήτων και επίσης προσφέρουν βοήθεια για όλων των ειδών τις εργασίες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!!!!!![/size]www.desknet.gr

 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!

 

Είστε ο ιδιοκτήτης ή κάποιος από τους υποψήφιους διδάκτορες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...
Όσον αφορά την desknet που αναφέρει κάποιος παραπάνω εμένα η εμπειρία μου μαζί της ήταν ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.
Αφου συνεργαστηκα δυο φορες με την συγκεκριμενη εταιρεια ήταν απαράδεκτη. 
Υπερβολικη κοστολογιση, η οποία μπορει να αποφευχθεί πολύ εύκολα με λίγο ψάξιμο για απευθείας ανάθεση σε κάποιον συνεργάτη, η  διαφορά τεράστια αφού ενδεικτικά απο τα 170 ευρώ μπορεί να πάει στα 50. Για άλλη εργασία για τη λύση 4 ασκήσεων η κοστολόγηση ήταν 300 ευρώ και υπήρχε και μεγάλη καθυστέρηση και κίνδυνος να δωθούν τα θέματα μετά τη λήξη της προθεσμίας.
Καθυστέρηση στην παράδοση της εργασίας πράγμα που οδηγεί σε ταλαιπωρία.
Υπάρχει ένα portal το οποίο όμως απλά κρατάει τα προσχήματα καθως ουσιαστική επικοινωνία με το καθηγητή δεν θα έχετε. Επικοινωνία θα υπάρξει μόνο με ένα μήνυμα το οποίο θα σας λεει οτι η εργασια σας ειναι έτοιμη και πληρωστε.
Μετά απο ακύρωση μιας εργασίας μου η προκαταβολή δεν επιστράφηκε κάτι το οποίο είναι αντίθετο με τη πολιτική που αναφέρεται στο site της εταιρείας. Με λίγα λόγια η προκαταβολή υπάρχει σε περίπτωση που ακυρώσεται την εργασία να κερδίσουν κάτι και αυτοί.
Καλύτερα λίγο περισσότερο ψάξιμο παρά λεφτά πεταμένα αυτή είναι η άποψη μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Εγώ συνεργάστηκα μαζί τους αρκετές φορές. Τα έργα που παρέλαβα ήταν πολύ καλά και ο,τι χρειάστηκε από διορθώσεις του επιβλέποντα έγιναν άμεσα. Σίγουρα θα συνεργαστώ ξανά μαζί τους καθώς ειλικρινά η βοήθεια ήταν μεγάλη και οι τιμές αρκετά προσιτές.  Στους χρόνους τους ήταν πολλοί τυπικοί και βοηθάει που έχεις απευθείας επικοινωνία με το άτομο που αναλαμβάνει να σε βοηθήσει. Έτσι ελέγχεις και πιο άμεσα το project. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, AthinaF said:

Εγώ συνεργάστηκα μαζί τους αρκετές φορές. Τα έργα που παρέλαβα ήταν πολύ καλά και ο,τι χρειάστηκε από διορθώσεις του επιβλέποντα έγιναν άμεσα. Σίγουρα θα συνεργαστώ ξανά μαζί τους καθώς ειλικρινά η βοήθεια ήταν μεγάλη και οι τιμές αρκετά προσιτές.  Στους χρόνους τους ήταν πολλοί τυπικοί και βοηθάει που έχεις απευθείας επικοινωνία με το άτομο που αναλαμβάνει να σε βοηθήσει. Έτσι ελέγχεις και πιο άμεσα το project. 

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!

Είστε ο ιδιοκτήτης ή κάποιος από τους υποψήφιους διδάκτορες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...