Προς το περιεχόμενο

Πανεπιστημιακά φροντιστήρια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους

Σκέφτομαι να δώσω ΑΣΕΠ και θα γιαυτό το λόγο αποφάσισα να παρακολουθήσω φροντιστήρια.

Όμως δεν ξέρω ποιο από όλα είναι καλό (ή εστω το λιγότερο χειρότερο:-D). Έχει κανένας κάποια πρόταση?

Ενδιαφέρομαι για Αθήνα και αν τυχόν υπάρχει κάποιο φροντιστήριο στα βόρεια θα ήταν πολύ ευπρόσδεκτο..

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και ο Μπονιας. Δες και τη σελιδα του http://www.mponias.gr

Εγω ειχα μεινει ικανοποιημενος. Σε αφηνει να παρακολουθησεις και δωρεαν 1-2 μαθηματα μεχρι να αποφασισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οσο ξερω η υλη ειναι τεραστια για αυτους π πανε να δωσουν με πανεπιστημιακη μορφωση κ απλα διαβαζεις...

ενα φροντ. π δινεις τα 2πλα λεφτα απο τα αλλα κανει κ 2πλες ωρες απο τα αλλα το θεωρουν καλο...ποιος αντεχει να κανει 6ωρα φροντη ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν περάσει τόσοι διαγωνισμοι ΑΣΕΠ (για τους εκπαιδευτικούς), τελικά αυτά τα φροντηστήρια έχουν κάνει τίποτα; θέλω να πω απο τις λίστες των επιτυχόντων πόσοι απο αυτούς πήγαν στα παραπάνω φροντηστήρια , ξέρουμε;

 

Βασικά αυτό που πιστέυω οτι γίνεται είναι οτι αρχικά ένα φροντηστήριο σε οργανώνει , λογικά μετά και απο τον τελευταίο ΑΣΕΠ θα πρέπει να έχουν αποκτήσει και κάποια πείρα σχετικά με την θεματολογία.

 

Αν ξέρει κάποιος να μας πει .... ! ;

 

ps Σχετικά με τον ΑΣΕΠ είναι όντως αδιάβλητος ο διαγωνισμός , για τους εκπαιδευτικούς μιλάω πάντα έχουν ακουστεί διάφορα όπως πάντα βέβαια για τα ελληνικά δεδομένα .... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παιδιά εγώ μόλις έκανα μια γύρα σε 4-5 φροντιστήρια και μου έκανε φοβερή εντύπωση ένα πράγμα:πως καταφέρνουν όλοι και έχουν ποσοστά επιτυχίας 80% και πάνω!όλοι όμως..δεν ξέρω μπερδεύτηκα πολύ.μπονια είχα παέι και εγώ αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος...πολύ χύμα καταστάσεις..για το φροντ Παπαϊωάνου στην Γ Σεπτεμβρίου στη Βικτώρια ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Παιδιά επαναφέρω το θέμα...

Γνωρίζει κανείς κάποιο φροντηστήριο στην Αθήνα για φοιτητικά μαθήματα μαθηματικών (πανεπιστημιακού επιπέδου έτσι)??? Στο internet βρίσκω πολλά αλλά θα είναι όντως καλά ή θα ναι ότι να ναι; Κάποιος που να γνωρίζει κάτι οτιδήποτε (ακόμα και για ιδιαίτερα κάποιον) θα ήθελα να ποστάρει ή έστω με pm για να μην θεωρηθεί διαφήμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Για πανεπιστημιακα μαθηματικά δοκίμασε αυτούς: www.techandmath.gr

Εγώ τους είχα ζητήσει κάτι εργασίες (στατιστική για ΕΑΠ) και έμεινα ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επαναφέρω το θέμα...

Γνωρίζει κανείς κάποιο φροντηστήριο στην Αθήνα για φοιτητικά μαθήματα μαθηματικών (πανεπιστημιακού επιπέδου έτσι)??? Στο internet βρίσκω πολλά αλλά θα είναι όντως καλά ή θα ναι ότι να ναι; Κάποιος που να γνωρίζει κάτι οτιδήποτε (ακόμα και για ιδιαίτερα κάποιον) θα ήθελα να ποστάρει ή έστω με pm για να μην θεωρηθεί διαφήμιση...

Για μενα βρες καλυτερα εναν συμφοιτητη σου που να εχει περασει το μαθημα με καλο βαθμο να σου κανει ιδιαιτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Εγώ πήγα στο φροντιστήριο της Desknet για κάτι μαθήματα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Οι καθηγητές όλοι είναι υποψήφιοι διδάκτορες και με βοήθησαν πολύ να περάσω αυτά που χρωστούσα. Έχει καθηγητές όλων των ειδικοτήτων και επίσης προσφέρουν βοήθεια για όλων των ειδών τις εργασίες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!!!!!!

www.desknet.gr
 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στο φροντιστήριο της Desknet για κάτι μαθήματα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Οι καθηγητές όλοι είναι υποψήφιοι διδάκτορες και με βοήθησαν πολύ να περάσω αυτά που χρωστούσα. Έχει καθηγητές όλων των ειδικοτήτων και επίσης προσφέρουν βοήθεια για όλων των ειδών τις εργασίες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!!!!!!

 

www.desknet.gr

Ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...