Προς το περιεχόμενο

Official Beer Topic


soturin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρίχνω το επίπεδο λίγο, έχει ρίξει στη φάση το καρφούρ μια μπύρα του, ΕΥ ΖΥΤΗΟΝ λέγεται.

.59 το τεμάχιο, 2.36 η τετράδα. Ανώτερη της γκραφενβάλντερ των λιδλ κατ' εμέ, πίνεται και ζεσταμένη χωρίς να αναρωτιέσαι τι πήγε στραβά στη ζωή σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αγια Παρασκευη στην πανω πλατεια , εχει ανοιξει ενα μαγαζακι που ειναι κατι σαν καβα . Δεν εχει τραπεζια 

Πουλαει μπυρες σε τιμες περιπτερου , εχει αρκετη ποικιλια

 

Αν καποιος ειναι κοντα κ βαριεται να παει σουπερ μαρκετ , ειναι καλη φαση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίχνω το επίπεδο λίγο, έχει ρίξει στη φάση το καρφούρ μια μπύρα του, ΕΥ ΖΥΤΗΟΝ λέγεται.

.59 το τεμάχιο, 2.36 η τετράδα. Ανώτερη της γκραφενβάλντερ των λιδλ κατ' εμέ, πίνεται και ζεσταμένη χωρίς να αναρωτιέσαι τι πήγε στραβά στη ζωή σου.

Ελληνικη ειναι; Σε σχεση με αντιστοιχες εγχωριες, οπως πχ ο Ερμης πως στεκεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικη ειναι; Σε σχεση με αντιστοιχες εγχωριες, οπως πχ ο Ερμης πως στεκεται;

Ναι ναι ελληνική. Έτσι την πάτησα και εγώ και με τη ευ ζυθο και Ερμής. Κοίταξα πίσω και λέει "παράγεται για λογαριασμό του careful (και lidl νομίζω για τη 2η). Καλά ότι ήταν για πέταμα ειδικά η 1η άστο...σαν ανθρακούχο ήταν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την τιμη της η Ερμης ειναι αξιοπρεπεστατη. Δεν γνωριζω αντιστοιχη μπυρα με τοσο καλη ποιοτητα και ποσοτητα οπως αυτη. Σαφως δεν συγκρινεται με πολλες αλλες μπυρες, αλλα προς 60 λεπτα δεν εχω βρει καποια τοσο καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.delphibeer.com/

 

Aυτη την εχει πιει κανεις ρε αζγκονια ή θα αρχισω τα μπαν??

Δροσιστική και μέχρι εκεί. Όχι κάτι φοβερό. Δεν την θυμάμαι και τόσο θολή βέβαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.delphibeer.com/

 

Aυτη την εχει πιει κανεις ρε αζγκονια ή θα αρχισω τα μπαν??

 

Ελαφρια πολυ για τα γουστα μου. Χωρια που εχει λυκισκο και αρα θα πικριζει (το οποιο δεν ειναι κακο απο μονο αλλα εξαρταται σε τι επιπεδο ειναι, παραδειγμα η Kaiser την οποια δεν την αντεχω με τιποτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε τίποτα μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη , το beer store ίσως, που θα φέρει μπύρες του οκτομπερφεστ? Και ποτέ περίπου τις φέρνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρια πολυ για τα γουστα μου. Χωρια που εχει λυκισκο και αρα θα πικριζει (το οποιο δεν ειναι κακο απο μονο αλλα εξαρταται σε τι επιπεδο ειναι, παραδειγμα η Kaiser την οποια δεν την αντεχω με τιποτα).

 

Και καλά ότι η Kaiser είναι πικρή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει , πικρή σαν μια (απο τις) Baltika που δοκίμασα τις προάλλες , δεν είναι . Εκείνη ήταν συνδυασμός καμένου πλαστικού με σαλαμούρα χαλασμένου τελεμέ .

 

Η Kaizer για κρεατικά καλή είναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...