Προς το περιεχόμενο

Sony Ericsson HBH-PV702 (Bluetooth Headset)


takistmr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

πρόσφατα αγόρασα το Sony Ericsson HBH-PV702 (Bluetooth Headset). Δεν πρόλαβα να το χαρώ 5 μέρες και έχασα το στήριγμα του αυτιού. Γνωρίζει κανένας αν υπάρχει σε κατάστημα το ανταλλακτικό αυτό???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

post-9542-129062949558_thumb.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι για την ιστορία:

Έστειλα ένα e-mail στην Sony Ericsson της Ελλάδας και μου απάντησαν γενικά και αόριστα και να επισκευτώ ένα εξουσιοδοτημένο service, κτλ.

Μα δεν χάλασε!!! Απλά χάθηκε ένα τμήμα που θεωρώ απαράδεκτο για μία εταιρεία του βεληνεκούς και της αξιοπιστίας της Sony Ericsson να μη το διαθέτει στην αγορά και να σε αναγκάζει να ξαναγοράσεις ολόκληρη τη συσκευή. Είμαι σίγουρος ότι πολλοί έχουν χάσει το αντίστοιχο κομμάτι διότι ο τρόπος στήριξης δεν είναι και ο καλύτερος!!!

Τελικά το ξαναγόρασα...

Θα μου πεις σιγα τα λεφτά (28 ευρώ) αλλά γιατί ρε γμτ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι αυτά. Αν δεν το χάσεις κάποια στιγμή θα σπάσει.

Εγώ το έχω με κόλα στιγμής :oops: γιατί έσπασε.

Και φυσικά την έχω γλυτώσει πολλές φορές εντελώς τυχαία από το να το χάσω και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ομως χασεις το στηριγμα παλι???? (χτυπα ξυλο :-))

 

Τότε θα έχει 3 ηλεκρ. μηχανισμούς έτσι ώστε αν χαλάσει η ένας θα έχει τον 2ο και αν χαλάσει και ο 2ος θα έχει τον τρίτο και πάει λέγοντας :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν μπορεί να πάει λέγοντας,ΑΝ δεν πάρει κ 4η συσκευή!!! :D :D

 

Πέρα από τν πλάκα,είναι σπάσιμο νεύρων,δλδ να πληρώσεις κάτι κ να μν υπάρχουν ανταλλακτικά;;Πάντως δν θα το πλήρωνα ξανάδν λέει....

 

Ένα που έχω bluetrek G3,με 59? το είχα πάρει με τν δωροεπιταγή της vodafone,θυρίο,φαίνεται-είναι αρκετά ανθεκτικό κ καλό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...