Προς το περιεχόμενο

Διπλωμα μηχανης απεριοριστων κυβικων


iced

Προτεινόμενες αναρτήσεις

420-450 Αθηνα για επέκταση σε Α από αυτοκίνητο χωρις λαδι. Και φωτογραφιες διαβατηριου. Πας δινεις μια φορα σηματα μηχανης και μια φορα πορεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εμένα που εβγαλα διπλωμα Α μικρο <=25ΚW και στους περιορισμους είναι κενό δεν γραφει κατι ουτε διπλα απο το μηχανακι στο πεδιο 12 ουτε κατω πουθενα , στις 15/5/2012 που συμπληρώνω 2 χρονια μπορω να βγάλω για απεριόριστα κυβικά με συμπλέκτη?

 

Έχω την εντύπωση ότι εξετάστημα με ένα ΚΥΜCO

 

Ευχαριστώ σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξέρει κανεις τι παιζει απο "λαδι" στη θεσσαλονικη και ποσο παει η ταριφα, και αν ειναι αναγκαιο η οχι? Και επισης καμια φθηνη και αξιοπιστη σχολη προτιμετερο στα δυτικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BALLS

 

ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΣΕ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΚΥΒΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ 30 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ, 50 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ Δ.Ο.Υ ΠΑΡΑΒΟΛΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ 300 ΕΥΡΩ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΩ ΤΩΝ 21 ΕΤΩΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

δεν το κοβω να βρισκω ποιο φθηνους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανεις τι παιζει απο "λαδι" στη θεσσαλονικη και ποσο παει η ταριφα, και αν ειναι αναγκαιο η οχι? Και επισης καμια φθηνη και αξιοπιστη σχολη προτιμετερο στα δυτικα?

Προτιμησε κατι σε castrol gtx 15w-50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδες

για επεκταση διπλωματος

απο αμαξι σε μηχανη απεριοριστων

θελει ενα παραβολο των 30Eyro right?

 

αυτο πως μοιαζει

γιατι πηγα στην τραπεζα και ζητησα ενα παραβολο των 30ευρω για εκτυπωση του διπλωματος

και μου εδωσε ενα παραβολο των 30ευρω αλλα ειδα οτι εγραφε παθολογους κτλ

 

εγινε μαλακια?

 

 

ακυρο

ολα οκ

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

BALLS

 

ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΣΕ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΚΥΒΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ 30 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ, 50 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ Δ.Ο.Υ ΠΑΡΑΒΟΛΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ 300 ΕΥΡΩ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΩ ΤΩΝ 21 ΕΤΩΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

δεν το κοβω να βρισκω ποιο φθηνους

 

Φίλε μου, πριν από 2 μέρες πήγα και ρώτησα σε μια σχολή στον Πειραιά, και μου είπαν από δίπλωμα αυτοκινήτου σε δίπλωμα μηχανής απεριορίστων κυβικών 300ευρώ, όλα μέσα... και τα παράβολα, και τα 10 υποχρεωτικά μαθήματα και η εξέταση... Ανησυχώ βέβαια μήπως είναι απατεώνες και αρχίσουν μετά να βγάζουν παραπάνω έξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε παιδια βοηθεια γιατι θα τα παρω

Εχω διπλωμα αυτοκινητου απο το 91 και μηχανής μεγάλης απο το 93 (τοτε ειχε εως 50cc τροχαια και τα υπολοιπα υπουργειο)

 

Εδωσα για αντικατασταση το παλαιο διπλωμα με του νεου τυπου

Στου νεου τυπου γραφει στην μηχανη <25kw

 

Δηλαδη μου εβαλαν το μικρό??? Αφου τοσα χρονια οδηγουσα 850cc χωρις θεμα ...........κι αν με σταματησει αυριο κανενας τροχονομος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως κοιταξα μολις το δικο μου και ετσι ειναι , απλα επειδη εγω ειχα βγαλει το μικρο [μετα του αυτοκινητου] εχει ημερομηνιες διπλα απ το <25kw

αρα τι, και σε σενα βγαλανε το μικρο??? :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σήμερα το πρωί στο Υπουργείο

 

Απαντηση: ''Εχετε δίκιο.Εχει γίνει λάθος.Σε μια εβδομαδα θα ειναι έτοιμο''

 

Τι να πείς!!

 

Η πλάκα θα είναι να σου ζητήσουν να το ξαναπληρωσεις!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...