Προς το περιεχόμενο

Πού'ναι τα νέα iMac;


Steven

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παντως εμενα μια χαρα μου φαινεται.Λεπτο, και απο ακριβο υλικο και οχι πλαστικο.

 

Και επιτελους εχει περιθωρια γυρω-γυρω(οχι οπως το προηγουμενο που δεν ειχε και ηταν και ψηλο,οποτε χωρις περιθωρια και ταυτοχρονα ψηλο ενοχλουσε λιγο στην πληκτρολογηση), που βοηθαει και στην ευχρηστια-πληκτρολογηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρα σέξυ. Απλά φοβάμαι μήπως είναι λίγο style over function.

Προσωπικα, ετσι οπως το βλεπω(χωρις βεβαια να το εχω χρησιμοποιησει) φαινεται πιο λειτουργικο και πιο ανετο απο το παλιο. (γιατι το προηγουμενο ηταν χωρις περιθωρια και ταυτοχρονα ψηλο ,οποτε ενοχλουσε λιγο στην πληκτρολογηση)

 

 

Ε, και το χρώμα του πλαισίου δε με ξετρελαίνει μωρέ.

Εμενα αυτο μου αρεσε! Ειναι και αλουμινιο και οχι διαφανο πλαστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες διάβασα στο Engadget πως η Apple ανακοίνωσε πως η παρουσίαση στις 7 Αυγούστου θα έχει θέμα: "product presentation for Mac". Αυτό κάτι πρέπει να μας λέει... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κι εγώ στο Engadget το διάβασα.

Ρε πούστη μου δεν είναι ότι το χρειάζομαι.

Απλά το θέλω.

Μακάρι να με απογοητεύσει για να μην πηδήξω τις οικονομίες μου :P

 

macbook χλωμό το βλέπω να βγάζουν. θα το είχα πάρει ήδη αν δεν είχε intergrated κάρτα γραφικών και μόνο 2 usb θύρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MacBook προς τέλος του χρόνοθ όπως έχουμε πει...

 

Αμα βρει κάποιος κανα link που θα ανέβει (αν ανέβει) η παρουσίαση της 7. Αυγούστου να το γράψει! Γουστάρω πολύ πιο πολύ να βλέπω τον Steve να παρουσιάζει τα νεα iMac παρά να τα δω το βράδυ της Τρίτης στο site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια η ώρα που αρχίζει η παρουσίαση είναι GMT -7.

 

Αυτό σημαίνει πως η παρουσίαση είναι από τις 19:00 μέχρι τις 20:30 ώρα Ελλάδας! (Υπολόγισα 1.30 ώρα, όσο είναι και τα keynote) Οπότε κάπου μέσα σε αυτή την ώρα ή λίγο πιο μετά θα ξέρουμε τι θα έχει βγει!:)

 

Σε 24 ώρες περίπου δηλαδή!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...