Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κανε crop και δείξε το κεφάλι μόνο, γιατι κυκλοφορούν trolls που μπορει να βάλουν κανα pedobear πίσω απ'το παιδάκι...

εχεις δικιο ρε φιλε μαλακια μου.θενκς!!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η φωτό του καλοκαιριού από τον freddo

summer2010photo.jpg

 

Και τώρα περιγραφή όσων επακολούθησαν, όπως μας τις μετέφερε αυτόπτης ΦΑΡΦ.

 

“Που λες, Φρέντο, ήταν περίπου 150 άτομα γύρω τους. Καταλήξαμε να κάνουμε το μπιτσόμπαρο σινεμά. Οι σερβιτόροι έρχονται κι έλεγαν στα παιδιά ‘Να σας φέρουμε κανά pop-corn; Tίποτα νάτσος;’. Στην παραλία έπαιζαν ρακέτες πριν ξεκινήσουν και μετά κάθονταν με το μπαλάκι και τη ρακέτα στο χέρι και κοιτούσαν. Κλαίγαμε. Κι από χαρά. Κι από συγκίνηση. Κι από τα γέλια. Στο τέλος του event δεν ξέραμε τι να κάνουμε. Ώσπου δειλά δειλά κάτι παλικάρια μέσα στη θάλασα άρχισαν να χειροκροτούν. Μετά αρχίσαμε κι εμείς. Σιγά σιγά εξαπλώθηκε σαν πυρκαγιά σε καμιά 50άρα άτομα που χειροκροτούσαμε μανιωδώς. Να λέμε πάλι καλά που ο τύπος δεν σήκωσε τα χέρια ‘α λα Παπανδρέου’ να μας χαιρετήσει!

 

Η τύπισσα πάντως ήταν μες στην τρελή χαρά. Ο πιο ξενερωμένος ήταν ο τρίτος της παρέας. Λογικό, θα μου πεις. Και ρέστος έμεινε και ρεζίλι έγινε.“

 

και σε motivation

 

summer2010motivationals.jpg

 

Επεξ/σία από alexzzz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτό μπήκα να βάλω αλλά με πρόλαβε ο άλεξ.χαχαχα δεν υπάρχουν.

 

---------- Προσθήκη στις 14:50 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:21 ----------

 

motivationalposters.jpg

 

Πωπω τούμπανο. Alpha female.... Θέλω να διαιωνίσω το είδος!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...