Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ασυνήθιστες εικόνες


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χαχαχαχ το εχει κανει και ο δικος μου σε μια γυτονισα, και λεει "χαχαχα μυρίζει οτι εχω περίοδο!" :huh:

 

Όλα σε σένα ρε είναι περίεργα.

 

Οι γείτονες, τα γατιά σου, εσύ. Τι παίζει; Εξήγα.

 

:huh:

 

**Σορρυ για το οφφτοπικ**

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα σε σένα ρε είναι περίεργα.

 

Οι γείτονες, τα γατιά σου, εσύ. Τι παίζει; Εξήγα.

 

:huh:

 

**Σορρυ για το οφφτοπικ**

 

 

δεν έχω γάτες. :mellow:

 

και ο κατασκευαστής της πολυκατοικίας που τον λένε πατζαρα , όταν μιλάει στο κινητό βγαίνει έξω.. και γίνετε κόκκινος :mad:

 

είναι μια γιαγιούλα στο δίπλα διαμέρισμα(είναι διπλή η πολυκατοικία, 10 σπίτια 5οροφοι) χτυπάει την πόρτα στην μάνα μου για να πάει να την σκουπίσει,να της πάρει την πίεση,να της κάνει μασάζ,να της κόψει τα νύχια, και για να μου πει να χαμηλώσω την μουσική επειδή χοροπηδάνε τα μπιχλιμπίδια τις ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ.

 

έχω δυο ντράμερ που βαράνε συνεχεία, παίζουν ντουέτο οι μαλ@κες(σε άλλο όροφο ο ένας σε άλλον ο άλλος) , τους ήρθε αστυνομία επειδή πάιζαν στις 3..το βράδυ..

 

και έχω την μάνα μου που είναι στο facebook αυτήν την στιγμή να μου λέει ότι ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΩΡΑ.

από τις μιαμισι αυτό λέει.

εδώ βαριέται να πάει να πάρει το τηλεκοντρόλ μόνη της,θα πάει να κλείσει τον γενικό?

 

θες να συνεχίσω?:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω γάτες. :mellow:

 

και ο κατασκευαστής της πολυκατοικίας που τον λένε πατζαρα , όταν μιλάει στο κινητό βγαίνει έξω.. και γίνετε κόκκινος :mad:

 

είναι μια γιαγιούλα στο δίπλα διαμέρισμα(είναι διπλή η πολυκατοικία, 10 σπίτια 5οροφοι) χτυπάει την πόρτα στην μάνα μου για να πάει να την σκουπίσει,να της πάρει την πίεση,να της κάνει μασάζ,να της κόψει τα νύχια, και για να μου πει να χαμηλώσω την μουσική επειδή χοροπηδάνε τα μπιχλιμπίδια τις ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ.

 

έχω δυο ντράμερ που βαράνε συνεχεία, παίζουν ντουέτο οι μαλ@κες(σε άλλο όροφο ο ένας σε άλλον ο άλλος) , τους ήρθε αστυνομία επειδή πάιζαν στις 3..το βράδυ..

 

και έχω την μάνα μου που είναι στο facebook αυτήν την στιγμή να μου λέει ότι ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΩΡΑ.

από τις μιαμισι αυτό λέει.

εδώ βαριέται να πάει να πάρει το τηλεκοντρόλ μόνη της,θα πάει να κλείσει τον γενικό?

 

θες να συνεχίσω?:cry:

:shock: 4 χρονών είναι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...