Προς το περιεχόμενο

σπάμε την NOVA με έναν receiver!!!


kirmis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως το καλυτερο για οσους εχουν ορεξη να το ψαξουν και να βρουν πως γινεται, εχει και η περιπτωση του να βλεπεις ολα τα καναλια της NOVA και σχεδον ολα τα καναλια απο τις αντιστοιχες εταιριες σαν τη nova σε ολο τον κοσμο.

Το μονο που χρειαζεται ειναι μια δορυφορικη κεραια, μια δορυφορικη καρτα τηλεορασης για pc (μια skystar 2..50?) ή εναν αποκωδικοποιητη για το σαλονι που να εχει και LAN, και το δύσκολο : Conne στο ιντερνετ για να παιρνει τους κωδικους με streaming.

Για οποιον ειναι στο AWMN, τα πραγματα ειναι ακομα πιο απλα ;).

 

 

geia sou critter,, to awmn ti einai?

exo skystar2.. kai blepo kapia ksena paketa.. ta ellinika pos mporo na do`?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήσουν θεσ/νικη θα πίστευα ότι παιρνεις σήμα απο εμένα διότι μοιράζω και εγώ στο σαλόνι με ένα τετοιο Metronic

 

Αν ηταν Θεσσαλονικη μπορει να έπαιρνε και απο εμένα . :mrgreen::mrgreen:

 

Μαλιστα μου κανει εντυπωση οτι διώχθηκε καποιος για αυτον τον λογο μιας και ο ιδιος ο συνεργατης της Nova μου προτεινε αυτη την λυση διαμοιρασμού του σηματος απο το σαλονι στην κρεβατοκαμαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Emena afto pou mou kane entiposi, einai to ti mas xtipaei kathe mera apo afto to 2,4 Ghz (alla ke gsm ke 3G se alles sixnotites k.t.l) ke den pernoume eidisi. kala tha mou peite perimena apo afto na to katalavw.... ke meta nomizeis oti ta aftokinita sou prokaloun ponokefalo otan meneis stin poli!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελει προσοχή αυτή η συζήτηση γιατί η θεαση συνδρομητικών καναλιών χωρίς συνδρομή ειναι παράνομη.όποιος θέλει να μαθει παραπάνω ας δει στο παρακατω φορουμ

http://www.satleo.gr/forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...