Προς το περιεχόμενο

Euro 2008


mandate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

vivasweden_b.jpg

 

Καλύτερα τώρα;

 

Μπορω να έχω την ξανθια που κάθεται στα γόνατα και απο τις όρθιες την 3η από αριστερα διπλα από αυτη με το κασκολ στο κεφάλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 993
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το χειρότερο σήμερα ήταν ότι μετά το 2-0, δεν πιέσαμε ούτε λίγο, για την τιμή των όπλων. Δεν κάναμε ούτε καν τρίτη αλλαγή, να μπει κάποιος να κάνει κανά σουτ. Έμεναν 5-10 λεπτά και παίζαμε σαν να είχαμε κερδίσει 3-0 στον πρώτο αγώνα και κρατούσαμε το σκορ!

 

Φίλε Κρις, η καθιστή είναι πιασμένη. Από όρθιες, πάρε όποια θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να έχω την ξανθια που κάθεται στα γόνατα και απο τις όρθιες την 3η από αριστερα διπλα από αυτη με το κασκολ στο κεφάλι;

Εισαι τεραστιος!

Και λενε οτι η ομορφια ειναι υποκειμενικη. Πφφφφ. Βλακειες!

Και εγω ακριβως τι ιδιες επιλογες εχω.

 

Οταν τις στειλει σε εσενα, μην τις κουρασεις πολυ γιατι μετα τις θελω και εγω ΟΚ?:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σκατουλεςςςςς!!

Αντε γεια...

Καλα θα μου πεις και στο αλλο Εuro ειχαμε χασει σε ενα ματς, αλλα θαυματα ΜΙΑ φορα γινονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος η ασυλία στον Ρεχάγκελ.

 

Ναι μωρέ ...τον άχρηστο :mad:

 

Φέρτε τώρα τον Δανιήλ :confused:ή τον Παπαποστόλου :cry: ή τον Αλκέτα :eek:.

Φέρτε τώρα τον Αλέφαντο !!!

Ο παλιογερμαναράς ..ρόμπα μας έχει κάνει .

Φέρτε ένα προπονηταρά να χορτάσει το μάτι μας γκολ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι τεραστιος!

Και λενε οτι η ομορφια ειναι υποκειμενικη. Πφφφφ. Βλακειες!

Και εγω ακριβως τι ιδιες επιλογες εχω.

 

Οταν στις στειλει σε εσενα, μην τις κουρασεις πολυ γιατι μετα τις θελω και εγω ΟΚ?:-D

 

Δεν υποσχομαι τιποτα αλλα θα προσπαθησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ο γερακος την μια μαλακια πισω απο την αλλη κανει ακομα και απο το προηγουμενο ευρο, απλα ηταν θελημα θεου να το παρουμε. Ποτε δεν τον χωνευα, ιδια περιπτωση με τον λεμονη, οσο και να κανει καποια πραγματα σωστα και να φερνει αποτελεσματα, στην ουσια σκωτονει το παιχνιδι και κανει μεγαλυτερο κακο.

 

Και κατι αλλο, με παραξενευει η συνεχης υποστηριξη και συμπαθεια που εχει απο τους παιχτες, αλλα μαλλον η αληθεια ειναι οτι εχουν βολευτει και αυτοι, εχουν τον παπουλη τους τον ψυχολογο, τον μανατζερ για καμια ακρη στην γερμανια, σιγουρες θεσεις, ελαφρια προπονηση που και που οποτε βρεθουμε, και για να μην κουραζομαστε μαθενουμε και το αντιποδοσφαιρο που ειναι και ποιο ξεκουραστο.

 

Αν και ειναι αδικια να ξεσπασουμε πανω τους επειδη εχουμε καλπικες αυξημενες προσδοκιες. Εκαναν μεγαλο κατορθωμα στο προηγουμενο ευρο, και με οση τυχη και να ειχαν, πιστευω οτι το μεγαλυτερο μεριδιο της επιτυχιας αναλογουσε στους παιχτες και οχι στον ρεχαγκελ. Αυτος το μονο που κατεφερε ηταν να τους βγαλει το κατι παραπανω στην ψυχολογια, διοτι απο τεχνικη και καταρτμισμο ενδεκαδας και διαχειρισης ματς ειναι για τα πανυγηρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To χειρότερο δεν είναι ότι χασαμε, να πω είχαμε ευκαιρίες προσπαθήσαμε αλλα δεν μας βγηκε. Ημασταν όπου φυσάει ο άνεμος. Και πιστεύω ότι έτσι θα πάνε και τα άλλα 2 μάτς. Το σύστημα όλοι πίσω και ΑΝ τύχει να βάλουμε ένα γκολ όπως ναναι δεν πιανει

 

Δεν θέλω να το παίξω ούτε προπονητής ούτε ξερόλας αλλα δεν τους βλέπω…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα αλλά κακά τα ψέμματα δεν δικαιούμασταν τίποτα περισσότερο. Το θέμα είναι ότι αποκλειστήκαμε ήδη μιας και με τους Ισπανούς δεν έχουμε τύχη έτσι όπως είμαστε τον τελευταίο καιρό.

 

Την ώρα που φάγαμε το δεύτερο γκολ, άκρα του τάφου σιωπή στο living room, πετάει ένα φιλαράκι την ατάκα της βραδιάς : "MMMMM bοp"* όταν ειπώθηκε το όνομα του σκόρερ και τουλάχιστον δεν μας πήρε από κάτω :D.

 

*Για όσους δεν γνωρίζουν :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα μωρέ τους θεοποιήσαμε τους περατητές των γηπέδων. Μας πρίξανε τα φρύδια τόσες μέρες. Ελλάδα ελλάδα , μας κάναν και υποδοχή οι Αυστριακοί κλπ κλπ. Να τρέξουν δεν μπορούν και να αλλάξουν μια μπαλιά. Εγώ δεν περίμενα να κερδίσουμε και έτσι δεν χαλάστηκα κιόλας. ΘΑ αρπάξουμε και καμιά 4άρα απο Ισπανία και τέλος το πανυγήρι. Καλές διακοπούλες στην Ελβετία και μην ξεχάσουν οι πέχτες να πάρουν και καμιά Ελβετική σοκολατούλα όπως θα φεύγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...