Προς το περιεχόμενο

RAM-SHOP: Προσοχη στο τι σας πουλανε!


sdream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εντάξει μπορεί ιδεολογικά να είμαι κατά των μεγαλοκαταστημάτων/αλυσίδες, αλλά όταν αγοράζω κάτι, και παρουσιαστεί οποιοδήποτε πρόβλημα, ο ρεαλισμός παίρνει την θέση του ρομαντισμού μου, και θέλω rma σε 4 ώρες....

θα πρέπει να αισθάνομαι τύψεις γι'αυτό άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωιμε! τι συμφορά επεσε στο Στρουμφοχωριό! Καλα, το ramshop δεν ειναι αυτο το φιλικότατο μαγαζί με τους ευγενικούς και εξυπηρετικούς υπαλληλους με τις σουπερ τιμες; Που τα προιόντα ηταν ολα ετοιμοπαράδοτα και ειχαν τις ιδιες τιμές Online και στο μαγαζί; Αυτο που ειχε τις ιδιες ΑΚΡΙΒΩΣ τιμές και στη Στουρνάρη και στο 2ο μαγαζί του σε 30 βήματα απόσταση; Μα αυτο το μαγαζι δεν ειναι που μας ειχε πεθάνει με το απιστευτο για τα Ελληνικά δεδομένα after sales service , την αμεση ανταπόκριση στα τηλεφωνήματα και τα email και το τρελό RMA-αντικατάσταση μεσα σε 24 ωρες;

 

 

εεεεεε... ευχαρίστως ναι αλλα.... ΟΧΙ ! :P :p :P

 

 

Ωραια... Τωρα που το ξεκαθαρίσαμε ας "λυπηθούμε" ολοι μαζι που εκλεισε :D :D :D :D . Αντε να παίρνουν σειρα και τα υπόλοιπα κουρεία και φαρμακεία επι της οδου Στουρνάρη. Ετσι κι αλλιως δεν μπορούμε να ψωνίσουμε απο πουθενα ετσι οπως τα καταντήσανε τα μαγαζια hardware στην Ελλάδα. :(

 

+1000000

 

Ειδικα το υφακι που επαιρνε ενας με κατι γυαλομπουκαλα οταν πηγαινες να τον ρωτησεις κατι ηταν ολα τα λεφτα...σαν να σου εκανε χαρη που καταδεχοταν να σου απαντησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...