Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2007


Sermac

Πρωτάθλημα 2007 - Ποιός θέλετε να το πάρει?  

1 μέλος έχει ψηφίσει

  1. 1. Πρωτάθλημα 2007 - Ποιός θέλετε να το πάρει?

    • Fernando Alonso
    • Lewis Hamilton
    • Giancarlo Fisichella
    • Heikki Kovalainen
    • Kimi Räikkönen
    • Felipe Massa
    • Jenson Button
    • Rubens Barrichello
    • Nick Heidfeld
    • Άλλος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και αυτος ο μαλακας ο πουρναρακης βιαζοτανε να τον φαει λαχανο να πουμε "Ο πιλοτος μπορει να δεχτει τετοιες επιβραδυνσεις που μπορει να αποβούν φανασιμες". "Πολυ σφοδρο χτυπημα, ανησυχω για την κατασταση του kubica" ."Αγωνιούμε για την τυχη του οδηγου." Αι στο διαολο σκασε βλακα φαε την γλωσσα σου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πάντως εγώ όταν είδα πως έσκασε ανησύχησα πραγματικά. πρέπει να πω πως τα σύγχρονα μονοθέσια είναι απίστευτα ασφαλή. ο τύπος έσκασε σε τοίχο με 200 (κυριολεκτικά όμως) και όχι μόνο δεν πέθανε, αλλά μάλλον δεν έπαθε απολύτως τίποτα! δεν πιστεύω και πριν 3-4 χρόνια να μπορούσαμε να πούμε το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εγώ όταν είδα πως έσκασε ανησύχησα πραγματικά. πρέπει να πω πως τα σύγχρονα μονοθέσια είναι απίστευτα ασφαλή. ο τύπος έσκασε σε τοίχο με 200 (κυριολεκτικά όμως) και όχι μόνο δεν πέθανε, αλλά μάλλον δεν έπαθε απολύτως τίποτα! δεν πιστεύω και πριν 3-4 χρόνια να μπορούσαμε να πούμε το ίδιο.

 

Το ατυχημα του M.Schumacher πριν απο καποια χρονια ειχε γινει παλι με πολλα χιλομετρα (αν θυμαμαι καλα η συγκρουση ηταν καποως πιο χαλαρη βεβαια) και απλα είχε σπασει το ποδι. Αρα παλι η τεχνολογια ηταν εξελιγμενη απο τοτε. Σιγουρα ομως εχουν γινει αρκετα βηματα τα τελευταια χρονια. Κυριως μετα το ατυχημα του Senna.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτη τεχνολογία.Σκέφτομαι πως αν πάθαινα εγώ κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να ξανά έμπαινα σε αυτοκίνητο.Αλλά γιαυτό λέγονται πιλότοι γιατί δεν είναι σαν εμένα.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως νεα χρωματα και νεους αστερες βλεπουμε φεοτς στην φ1, ελπιζονταςο τι δεν θα μας λειψει το θεαμα και οι καλες φασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Απίστευτη τεχνολογία.Σκέφτομαι πως αν πάθαινα εγώ κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να ξανά έμπαινα σε αυτοκίνητο.Αλλά γιαυτό λέγονται πιλότοι γιατί δεν είναι σαν εμένα.:mrgreen:

 

Βασικά, αν το πάθαινε κάποιος σε οποιοδήποτε άλλο αυτοκίνητο, ακόμα θα τον ξεκόλλαγαν με την σπάτουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, αν το πάθαινε κάποιος σε οποιοδήποτε άλλο αυτοκίνητο, ακόμα θα τον ξεκόλλαγαν με την σπάτουλα.

 

χαχαχαχ.Αυτό είναι σίγουρο.Αλλά και στην f1 να πάθαινα θα το σκεφτόμουν πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχουν πολλοί παράγοντες. Σίγουρα δεν θα το πήρε τόσο ψύχραιμα όσο έδειχνε, αν και βασικά είπε ότι δεν είδε το βίντεο της σύγκρουσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα επειδη ειναι νεος θελει να δεξει οτι δεν τον εηρρεαζουν τετοιου ειδους "πραγματακια".

 

Το μαυρο κουτι εδειξε οτι στιγμιαια δεχτηκε 28G. Ενα ραδιοφωνο στον καναδα ανεφερε κατι για 40G. Και ελεγε ο πουρναρακης για 105G (για την συγκρουση του schumacher μιλουσε)! Είναι δυνατον να υπαρχει τετοια διαφορα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις, διάβασα πως την περιγραφή του αγώνα για την Πολωνική τηλεόραση την κάνει ο πατέρας του Kubica. φανταστείτε πως ήταν όταν είδε το γιο του να κοπανάει έτσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλοί παράγοντες. Σίγουρα δεν θα το πήρε τόσο ψύχραιμα όσο έδειχνε, αν και βασικά είπε ότι δεν είδε το βίντεο της σύγκρουσης.

 

Θα φανεί στον επόμενο αγώνα που θα πάρει μέρος το κατά πόσον τον έχει επειρεάσει,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φανεί στον επόμενο αγώνα που θα πάρει μέρος το κατά πόσον τον έχει επειρεάσει,

 

Δεν ειναι ακομα σιγουρο το αν θα τρεξει στον αγωνα νομιζω..

 

EDIT:Τελικα θα τρεξει ο Vettel στην θεση του Kubica..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...