Προς το περιεχόμενο

Californication


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 323
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dafaq did I just see :lol:

 

Ο Ρανκλ είναι απλά από τους πιο έπικ χαρακτήρες έβερ!!!

 

 

Είμαι το ίδιο χέστης στις πτήσεις......πετάω αυτήν την Κυριακή.....TERRA FIRMA θα αναφωνήσω με το προσγειωθούμε....ΑΝ προσγειωθούμε :lol:

 

 

Η Φειθ μας έδειξε την λάρα της, λίγο μπουμπ δεν θα δούμε; Κάνει κάτι μορφασμούς με το πρόσωπο η άτιμη extremely erotic, instant bonner λέμε. Δεν έχω λόγια για την πάρτι της.

 

Στο επόμενο επεισόδιο σκάει επικό guest!!!! Αν και tbh θα προτιμούσα την πρώην του κυρίου να ερχόταν για κάποια συγκεκριμένα επεισόδια.......Ναι η queen των vamps του TB πρέπει να παρθεί από τον Hank Moody......ΜΦ εποχής (μετά Φάιθ) :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απο τα πιο filler pointless episodes ever. Το ηξερα οτι ειχε πεσει αλλα με το τελευταιο επεσε ακομα πιο κατω. Δεν εγινε απολυτως τιποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγήκε και το 6ο χθες...

 

πως βγηκε το 6ο; εγω 24 βλεπω ημ/νια προβολης

 

Λες και γίνεται κάτι τις τελευταίες 3 σεζόν τουλάχιστον.

 

τι μου θυμιζει, τι μου θυμιζει; :P

 

μηπως μου θυμιζει .... himym???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πως βγηκε το 6ο; εγω 24 βλεπω ημ/νια προβολης

who knows, εδώ βγήκαν 2 επεισόδια την προηγούμενα βδομάδα και δεν ήταν Δευτέρα (ξημερώματα)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

λοιπον μολις τελειωσα το 10ο επεισοδιο αλλα 2episodes  μειναν και μετα τον αυγουστο η 7η?
μια χαρα ηθοποιοι ολοι/ες αλλα εκεινο το *^#$* κοριτσακι μου την εχει δωσει.στις αρχες φαινοταν οκ αλλα μετα πολυ fake.αυτο που κοιταει αλλου οταν μιλαει και μονολογει με αυτη την φωνη εχει αρχισει και μου την δινει .Tεσπα,νομιζω το πειραν πρεφα οτι δεν το χει και την στελνουν για 'ταξιδι'...

 

υ.γ. κλασης ανωτερο το entourage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον μολις τελειωσα το 10ο επεισοδιο αλλα 2episodes  μειναν και μετα τον αυγουστο η 7η?

μια χαρα ηθοποιοι ολοι/ες αλλα εκεινο το *^#$* κοριτσακι μου την εχει δωσει.στις αρχες φαινοταν οκ αλλα μετα πολυ fake.αυτο που κοιταει αλλου οταν μιλαει και μονολογει με αυτη την φωνη εχει αρχισει και μου την δινει .Tεσπα,νομιζω το πειραν πρεφα οτι δεν το χει και την στελνουν για 'ταξιδι'...

 

υ.γ. κλασης ανωτερο το entourage.

 

 

ετσι ελπιζαμε οτι θα εξαφανιστει και οταν παει για σπουδες αλλα μπααα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 10 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...