Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημμα με το winamp


zatara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους σας.Θα ήθελα να σας αναφέρω ένα πρόβλημμα που αντιμετωπίζω με το winamp 5.35.Έφτιαξα ένα νέο χρήστη στα windows xp pro και το πρόβλημμα μου είναι οτι ενώ στον παλίο χρήστη λειτουργούσαν τα πλήκτρα του πληκτρολογίου το play το next και όλα τα πλήκτρα των media στην πάνω μεριά του πληκτρολογίου μου τώρα δεν λειτουργούν.Έχω δοκιμάσει επανεγκατάσταση αλλά τίποτα.Επίσης έχω κάνει και τις ρυθμίσεις από το μενού του winamp για τα πλήκτρα και πάλι τίποτα.Τι πρέπει να κάνω?Το πληκτρολόγιο είναι το microsoft multimedia keyboard 1.0A(kb-0168 )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Windows Media Player έχεις πρόβλημα; Ρωτάω γιατί λογικά τα προϊόντα της MS θα έχουν τάση να λειτουργούν καλύτερα.

Αν ναι, τότε προφανώς κάτι παίζει με το winamp. Αν όχι, δες τις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου που είπε ο παραπάνω φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε αυτο που προαναφερθηκε με το media player να δεις αν δουλευει εκει. παντως γενικα η 5.35 εχει αρκετα προβληματα με το χειρισμο πληκτρολογιων. εμενα, λειτουργει , αλλα οταν εχω ενα τραγουδι σε παυση και παταω το play απο το πληκτρολογιο συνεχιζει το τραγουδι για 1sec και ξανακανει pause

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...