Προς το περιεχόμενο

ερώτηση για iso


newfather

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά, έχω 5 ανεξάρτητα το ένα από το άλλο Iso αρχεία από torrent για ένα προγραμματάκι και θέλω για να μην ξοδέψω 5 dvd να ρωτήσω γίνεται με winrar να τα κάνω extract και να τα χωρέσω σε μόλις 2 (3 στο ένα κι 2 στο άλλο)?:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι οπως το εχεις θεσει δε βγαινει νοημα, ανεξαρτητα iso για ενα προγραμματακι το ενα αναιρει το αλλο.

 

Τι χωρητικοτητα εχει το καθε iso πως ακριβως θες να τα περασεις, τ προγραμμα ειναι αυτο, εχεις alcohol120% power iso ή καποιο αλλο παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξαναλέω: Έχω κάποια iso που δε θέλω να κάψω.Γίνεται με το winrar να τα κάνω extract σε κάποια dvd και να προχωρήσω κανονικά σε setup?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα τα παιζεις απο virtual drive και κανεις κανονικα το setup σου, αυτο δε σε βολευει?

 

Λες οτι δε θες να τα καψεις αλλα να τα κανεις extract σε dvd, τωρα το δα αυτο, το ιδιο πραγμα λες, νομιζω εχεις μπερδευτει ή εγω απλα δεν πιανω αυτο που λες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξαναλέω: Έχω κάποια iso που δε θέλω να κάψω.Γίνεται με το winrar να τα κάνω extract σε κάποια dvd και να προχωρήσω κανονικά σε setup?

Λογικά γίνεται. Αρκεί να μην είναι bootable τα iso, γιατί θα χαθεί η αντίστοιχη πληροφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες λιγο το προηγουμενο post μου εκανα edit, ο,τι και να κανεις καλη τυχη, εγω παντως αποσυντονιστικα λιγο με τη σκεψη σου και δεν εχω καταλαβει που το πας, και ποιο ειναι το προβλημα σου, sorry αν σε μπερδεψα νυσταζω και λιγο, lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...